Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Bejönnek külsőre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Bejönnek külsőre a tipikus igazán jóképű, igazán jó testű férfiak?

Figyelt kérdés
2020. aug. 11. 16:05
A kérdező szavazást indított:
Igen és ilyesmi férfit keresek párkapcsolatra.
Igen, de nem ilyesmi férfit keresek párkapcsolatra.
Nem jönnek be.
21 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül, mert nem egy az ízlésünk. Ami neked pl. jóképű az lehet nekem abszolút taszító. Ami neked rossz képű, az nekem meg vonzó pl.

látni kéne a fotót:)

2020. aug. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek az első válaszolóval!
2020. aug. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Nekem tetszik, ha valakiben van valami különleges, ezek a "jópasik" viszont olyanok, mintha futószalagon gyártották volna őket. Persze objektíven nézve tényleg jól néznek ki, de itt kb vége is van az előnyeik felsorolásának, ezen kívül baromi unalmasak. Inkább legyen egy férfinak hosszú haja, vagy nagy orra, vagy fura stílusa.
2020. aug. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem inkább a nem túl jóképű, de érdekes emberek jönnek be. Fontos a stílus és az intelligencia. Filmsztárok között is.
2020. aug. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Elég sajátos az ízlésem férfiak terén. Alapvetően nem szeretem ezt a típust, mert talán 1000-ből egynek van agya és gerince is mellé. Ugyanaz a helyzet, mint a feltöltött arcú, csöcsös-valagas pinákkal. Nem láttam még abból sem okosat.
2020. aug. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem bejönnek az igazán jóképű, középmagas, jó alkatú,nem borostás/nem szőrös,pasik.Olyan "kölyökképűek".

Volt ilyen pasim, de kb a kapcsolatunk feléig hihetetlennek tartottam miért is van velem. Nekem az előnyös külsőhöz ész is kell, egy jóképű de buta pasival nem lehet mit kezdeni.

2020. aug. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen az a tipikusan jóképű, jó testű férfi 🤷Mindenkinek más tetszik.
2020. aug. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!