Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a párommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a párommal?

Figyelt kérdés
Öngyilkos akar lenni, sajnos van esély, hogy meg is teszi, ismerem. Nagyon depressziós és nem tudok neki segíteni. Munka semmi, bevétel neki semmi. Én gyed-én vagyok mellette dolgozok, szóval kifutja, amit muszáj, félretett pénz is van, de nagyon el van keseredve. Most már nappal szinte csak fekszik és alszik. Segítségről hallani sem akar. Azt mondja, ha valakinek elmondom, azonnal megteszi. Engem is eltaszít magától. Nem tudom mit csináljak, lassan ott tartok, hogy én hamarabb teszem meg:(
2020. aug. 12. 11:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8%
Adj neki piát. Nekem az segített. :)
2020. aug. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
Egész jó dolga van. Dolgozni nem kell, kaja van, tiszta ruha van, fedél van a feje felett, minek változzon? Miért depressziós?
2020. aug. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Vicces vagy, de nem hiszem, hogy ez lenne a megoldás. Hétvégente kicsit kikapcsolódik haverokkal, de nappal nem tud inni.
2020. aug. 12. 11:32
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, nem vicces kedvemben mondtam. Nekem tényleg az segített. Ha nem fogadsz el semmi javaslatot, kár kérdezned.
2020. aug. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Leegyszerűsítve így tűnik valóban, de akár egy egzisztenciális válságnak is nevezhetjük, nem tudja mit tegyen, mit kezdjen magával. Amivel foglalkozott nem megy és nincs ereje máson gondolkozni, teljesen befordult. De nem is az a lényeg, hanem hogy hogy szedjem ki belőle.
2020. aug. 12. 11:35
 6/12 anonim ***** válasza:
32%
Tehát nem tudja mit csináljon jó dolgában és bedobta a depi-adut.
2020. aug. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
És még ő zsarol téged.....Mi lenne, ha ő menne Gyed-re helyetted, amíg nem talál megfelelő munkát?
2020. aug. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk pont az vált be, amit 7 írt!

A férjem van itthon a legkisebbel, én mentem vissza dolgozni. Anyagilag is megéri, és ő is hasznosnak érzi magát. Ugyanúgy elvégez itthon mindent, főz, tanul a nagyokkal, füvet nyír, kitesz egy teljes állást. (Mi nők tudjuk, hogy miről írok. 😉) Mellette tanul, és utána egyéni vállalkozó lesz. Mire lejár a GYES, pont befejezi a sulit.

Őszintén szólva nekem is jó, hogy kimozdultam a gyerek után, és felnőttek közt lehetek.

2020. aug. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jó ötlet, de pont az a baj, hogy itthon van. Szégyenli magát előttem is. Hiába nyugtatom csak hagyjam békén egyik nap, hogy a Tiszába ugrik, felakasztja magát, betonba veri a fejét stb. Mindezt a 8 éves kislány hallja:(nyilván a másfél éves nem fogja fel. Semmi nem érdekli, mindent én csinalok a házban, a gyerekekkel:(
2020. aug. 12. 11:49
 10/12 anonim ***** válasza:
69%

#9: Gondolom, pszichológus is ki van zárva.

Akkor meg marad a válás. Ne akard ebben felnevelni a gyerekeid.

2020. aug. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!