Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz a párommal a kapcsolatun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz a párommal a kapcsolatunk. Mit tegyek. A többi lent?

Figyelt kérdés

Nsgyon sokat vitázunk.elhidegült töllem.Ez mind az én hibám.Teljesen más lett a viselkedése.mit tegyek

Ti mit tennétek?


2018. márc. 2. 08:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Változtass magadon?
2018. márc. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
esetleg van valakije? mi az oka ennek?
2018. márc. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez elég kevés info. Vitatkoztok, vagy veszekedtek? Nem mindegy. Min szoktatok vitatkozni? Visszatérő, állandó problèma kerül elő újra ès újra? Vagy mindig valami màs a gond? Mit értesz elhidegülés alatt? Miért gondolod, hogy minden a te hibád?
2018. márc. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hagyd ott a fenébe és tanulj után a hibáidból.

De miben is érzed magad hibásnak?

2018. márc. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért érzed úgy, hogy a te hibád az egész? Min vitáztok annyit? Talán konkrétabb válaszokat tudnánk adni.
2018. márc. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

És az miből olyan egyértelmű, hogy mindez a te hibád?

Ha te látod így, akkor változtass, ha ő mondja, akkor gondold meg, beszéljétek meg... ha teljesen elfordult már tőled, akkor nem fog menni - de akkor meg már minek is?

2018. márc. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Noblesse Oblige ***** válasza:

Leülnék vele megbeszélni a továbbiakat. Hogy akar-e még velem lenni. Vagy esélyt sem lát arra, hogy megint boldog legyen mellettem.


Ha még ad egy esélyt a kapcsolatnak, akkor viszont mindent el kell mondania, hogy mik voltak azok a dolgok amik nem tetszettek a kapcsolatba, és mi az ami igen. Vagy mi az ami régen működött, most viszont már nincs meg. Mi hiányzik neki mellettem, vagy mit tettem ami elvette a kedvét.


Ez nem egy egyalkalmas beszélgetés lesz. És együtt kell kitalálnotok, hogy mi segít rajtatok. Pl. újra randizni kezdtek, vagy gyakran leped meg aprósággal, többet mondod, hogy szereted...


Én ezt tenném.

2018. márc. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%
Fölöslegesek ezek a második, meg harmadik esélyek. Nálunk volt harmadik is, de végül mégis elváltam. 39f
2018. márc. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!