Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőkhöz képest férfiak önmaguka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőkhöz képest férfiak önmagukat miért degradálják le?

Figyelt kérdés

Ezt a szenvedő pózt főleg tv interjúkban, nyilvánosan és leggyakrabban ismert férfiak szeretik felvenni és büszkén előadni, de átlag férfiakra is rájön néha ez a baromság, hogy elmondja hogy:


ő magában egy nagy semmi és ha nem volna a felesége akkor ő nem is lenne itt, nem jutott volna semmire, és hogy elviselik az ő borzasztó természetét, stb. majd ezután jön a legirritálóbb rész, hogy kollektíven átvált hogy MI FÉRFIAK már csak ilyen szegény, szerencsétlen, nyomorultak vagyunk és jaj mi lenne velünk nők nélkül.


Gyomorforgató ez a kollektivizálás, pont olyan mintha azért mert vannak nőket erőszakoló férfiak akkor azt mondanánk, hogy bárki aki férfi az erőszakoló.


Miért nem csak magukra mondják ezeket a dolgokat? Én nem érzem magamat szerencsétlennek és nő nélkül életképtelennek.



2020. aug. 12. 23:13
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

Általában az ilyen "sikeres" férfi felesége vagy trófeafeleség (Andy Vajna nője meg ilyenek), vagy otthoni háziasszony. Ilyenkor ezt nem szenvelgésből mondja, hanem hogy éreztesse a feleségével, hogy számít és úgy tűnjön mintha ő is a siker egyik oka lenne. Ezt az otthoni feleséggel kedvességből teszi, trófea esetén azért, mert az kiverni a balhét (pedig ő mást szeretne, ugyebár), illetve társadalmi elvárás ez a "sikeres" férfiak esetén, mert soviniszta, elnyomó viselkedésnek minősül, ha ezt nem mondja el. Az pedig rontaná az üzletet.



A kivételt erősíti Havas Henrik aki a kamerába is egy soviniszta bunkó, csak még élvezi is, mert egy önimádó ember.

2020. aug. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Mert, ez így van. Egy Férfi önmagában nem Férfi , mint ahogy egy Nő sem az. Egy igazi, segítő, szerető társ tesz bennünket Férfivé ill. Nővé. Ezt csak az tudja, akinek ebben része van/volt (az idő mindegy). Magunkat csak a másik szemében láthatjuk meg, ha az a másik a párunk, az a legjobb.

Nem véletlenül vágyunk parkapcsolatra. Lehet az rossz, lehet az jó, de a mi fejlődésünket, kiteljesedésünket szolgálja.

2020. aug. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

# 2


Ha téged ez boldoggá tesz akkor gondold ezt magadról, de honnan tudod hogy más így érzi vagy gondolja e.


Én nem érzem és gondolom így, tehát rám nem igaz.

2020. aug. 12. 23:49
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Oké.. Legyen Kérdező. Te tökélynek születtél, meg lehet. Én a társam mellett fejlődhettem, rengetek tükröt tartott, ilyan dilgokat segített felszínre hozni, amit nem is sejtettem. És bármi lesz, mindig több leszek, ha megláthatom, meg akarom látni magam egy másik nemű társ mellett magam. Ez fejlődés végtelen. Ez az, amit magamban, magamtól sohasem érhetnék el.

Neked ez magas, mert azt hiszed tökéletes vagy. Nos... Legyen így. Boldogok a lelkiszegények, és övék a mennyek országa...

2020. aug. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szeretnének este vacsorát és mást is kapni!


A legnagyobb sportsikeremnél a volt feleségem volt az egyik segítőm. Olyan verseny volt, ahol szükség volt segítőre. Az exem azon volt kiakadva, hogy csak engem(minket: csapatverseny) ünnepeltek a dobogón, pedig nélküle...


Csak azt felejtette el, hogy nekem több és munkája volt benne abban a sikerben, nem csak a verseny ideje.


Persze abban is van igazság, hogy a megelőző években nem lehetetlenítette el teljesen a sportolásomat.

2020. aug. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#2-4

Ne haragudj, de hogy jössz te ahhoz, hogy elvitasd más emberek női vagy férfi mivoltát? Ha úgy gondolom, hogy én elsősorban(!) Juliska vagyok, másodsorban meg Gézuka felesége, az nem azt jelenti, hogy tökéletesnek születtem, csak azt, hogy a magam jogán létezem mint egyén, rendelkezem egy, a külvilágtól független identitással, amely identitáshoz "mellékesen" hozzátartozik az is, hogy nő vagyok.


A kérdésre amúgy az első hozzászóló megadta a helyes választ.

2020. aug. 13. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#2-4-es, itt te vagy a lelkiszegeny a "mindenki mas hulye, csak en vagyok helikopter" hozzaallasoddal.
2020. aug. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4%
Mert sok férfi agyát is átmossa a feminista média.
2020. aug. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát nyugi, mi bajod van most.

Pl. sok gáz nő van, aki tolja az ilyen “Mi nők ilyenek vagyunk...” dumát, viszont én nőként nem veszem magamra, csak röhögök rajtuk, de nem foglalkoztat a világnézetük..

2020. aug. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Nő és nő között is van különbség.

A nők zömének fogalma sincs h mit akar, azt se tudja azt hogyan csinálja, de azt valaki oldja meg helyette. Amióta a feminizmus áthatotta ezt a társadalmat, azóta csak nyomor, sikertelenség, kissebbségi komplexus van jelen zömében az emberekben. "Senki sem akar lemaradni, kimaradni." Nem tudsz felemelni valakit, aki valójában egy rakás szr. Max ideig óráig, de attól az még egy rakás szr marad. Irta itt valaki, hogy párjának köszönheti a sportos sikeretit, mert nem akadályozta benne. Most ezt komoly? Már annak is örülni kell, hogy valaki nem korlátoz? De azért rosszul esett neki, hogy nem az ő érdeme. Pffff. Korlátozni azok az emberek szokták, aki irigyek rád (vagy félnek h alacsonyabb rendűek lesznek, ha azt a bizonyos tevékenységet véghezviszed). Ha megnézed a jelenlegi társadalomban élő emberek zöme beteg, mentálisan beteg, s a kisebbségi komplexusuk miatt. Ez a vezérlőrugó. Vannak előnyben részesített csoportok, nők, cigányok, akik ezt ki is használják. A cigány azért késel, mert fél. Fél h gyengébbnek tűnik, természetesen a játékszabályokat felrúgva, hátbatámad, többen egyre, stb.. A nő azért válik mert soha nem jó neki semmi. Azért "mindig a férfi a hibás" mert nem képes felelősséget vállalni, ezért mást okol, sőt sokszor visszafog, korlátoz, hogy ezáltal ő többnek tűnjön. Ez is jó taktika. Gáncsold el a csapattársad, így nem tudják meg h te nem tudsz futni. Egyszintre kerültök. Ezt megfűszerezed egy kis trehánysággal, hanyagsággal és meg is kapod az eredményt. Én 20 éve sportolok, 1-2 milla között haza viszek, de a volt feleségem folyamatosan azért küzdött, h összetördelje minden önbizalmam. Ismerem a szitut. Őutána volt vagy 30-40 lány, akik 99%-ra ráhúzható ugyanez a nárcisztikus mentalitás. Szóval nagyon nagy baj van itt a nők fejében (tisztelet a kivételnek). Azért nem mos/főz vagy egyáltalán nem csinál semmit egy nő, mert ő "ezzel csicskának érzi magát". Ennyi erővel akkor én meg nem engedem be a házba, amihez semmi köze. Most ennek van akkor értelme? 1 csapatban játszunk, vagy egymást daráljuk? Az a baj, hogy a nők zöme önző, gyarló. Ha ennek aláveti magát egy férfi, akkor minden ami fontos volt az életében, vagy amit elért azt elveszik tőle, így vagy úgy. Egyedül is önálló egy ember. Nem a másiknak köszönheti a sikereit, hanem önmagának, legyen az bármi. Ez a fehér férfit nézzük hülyének, meg állítsuk be vmi papucsnak reklámok meg 1-1ig feminista sanglangok. Azt akkor még is ki fogja elvégezni a férfi dolgokat? A nő gyengébb izmzattal mondjuk? Varrunk rá + 30kg izmot? Vagy állítsuk át az agyműködésüket érzelmi alapúról logikai alapúra? Azt ki fogja finanszírozni ha már ennyire férfiellenes itt minden. Az meg h "mi nők ilyenek vagyunk" az nem mentség semmire. Én férfiként agresszív állat vagyok, elverek mindenkit aki szembe jön velem az utcán, akkor "mi férfiak ilyenek vagyunk"? Normális ez? Szerintem nem.

2020. aug. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!