Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek általában miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek általában miért sokkal fontosabb az, hogy minél gazdagabb legyen a leendő párjuk, mint a férfiaknak?

Figyelt kérdés
2020. aug. 13. 18:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazért mint a magasság miatt. Hogy fel tudjanak rá nézni.
2020. aug. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Újabb vitát szító kérdés. 🤗😃
2020. aug. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
35%
Mert a legtöbb nő okos. Tudja, hogy a kis tenyérnyi nyálkás hússal szinte bármi az övék lehet.
2020. aug. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Egyszer pár napig vigyáztam egy rokonom gyerekére, és az volt olyan élmény, mint gyk-ra járni.

Egy nap megkerdezi ugyanazt a 3-4 hülye kérdést 40féleképpen, és amikor már azt hiszed, hogy egyről a kettőre jutottatok, eltelik egy nap, és kezdődik megint a mizéria akörül a pár hülye kérdés körül.

Most még csak nem is kifejezetten veled akarok kötözködni, csak ez a kérdés az, ami baromira elgondolkodtatott...


Évek óta járok viszonylag rendszeresen gykra, és nem volt még olyan nap hogy ne legyen minimum egy, de általában több kérdés a pénz és a tarskereses összefüggéséről. Ha az ország összes szingli híme kiirna naponta egy kérdést erről (amit kétlek; nincs annyi balf asz az országban, aki a bé-em-vé hiányára fogná a sikertelenségét) akkor is túl soknak találnám a kérdések számát.


Szóval hogy jön ez össze? 1-2 kényszeres férfi tölti azzal konkrétan az egész életét, hogy telespamolja ezt a fórumot?

Komolyan nem értem.

2020. aug. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
Mert a férfiaknak az a legfontosabb, hogy a nő fiatal és feszes legyen. 20 éves lánykáknak meg ritkán van karrierjük, vagyonuk.
2020. aug. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
Mert egy pasi ne tartassa el magát, nők nem akarnak dolgozni, de egyébként ez nem így van, csak gyk-n, nekem ismerősi körömben volt ellenkező példa is.
2020. aug. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor miért tűnnek el azok a pasik akik a régi csalàdmodellt támogatják? Mikor anyuci otthon marad, viszi a háztartást, eljár boltba, postára, neveli a gyerekeket és kiszolgàlja az uràt? Mert hát ilyenkor kell ám, hogy keressen egyedül annyit egy pasi, hogy kényelmesen megéljenek belőle.
2020. aug. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem pont a pénz miatt hagyott most el a párom, 4 év után.

Covid előtt jól kerestem, minden klafa volt.

Utána már 400 helyett csak 220 ezret kaptam.

Ezért ugy döntott, hogy nincsen mellettem jovokepe és inkább osszejott egy nála 13 évvel idősebb palival,akinek már több mindene van és köztük jó fizetése is, hogy be legyen biztosítva.

Én meg csak pislogok, hogy ennyire félre ismertem a nőt...

2020. aug. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
Ez most komoly? Senki nem gondolkozik? Ha gyerekek lesznek anyuka nem tud dolgozni 2-3 évig. Valakinek el kell tartania a családot. Nem a több pénz a fontos a nőnek hanem a biztonság amit a több pénz nyújt.
2020. aug. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

Egy nő az álláspiacon (a férfiakéval azonos végzettség mellett is) mindig hátrányban van (ha van gyereke azért, ha még nincs, de majd lesz, akkor meg azért).

Aki járogat interjúkra az a saját bőrén tapasztalja meg a kirekesztő kérdéseket.

Ebből adódóan egy pasi - ha akar - mindig el tud helyezkedni, bármikor el tudja tartani magát, szerencsés esetben a családját is.

Egy nő sokkal nehezebben, nagyrészt a családi kötöttségek miatt: általában ők vannak otthon a gyerekekkel, addig pedig kiesnek a munkából, nem keresőképesek, képezni is csak nagyon nehezen tudja magát (ha csak nincs segítsége). Az évek meg telnek. Már 1 év is jelentős változásokat okoz az álláspiacon, nemhogy még 3 vagy 6 év (2 gyerek vállalása esetén).

Ha nincs támogatás a családban (a férj részéről), a nő csak háttérország, vagy a kényelmi szempontok fenntartására van csúnya szóval "tartva", szinte behozhatatlan az a hátrány, ami a gyerekvállalás következménye.

Ha egy nő a gyerekvállalás előtt nem képezte magát, nem szerzett a piaci igényekhez igazodó releváns diplomát (pénzügy, informatika, nyelvek), utána már vajmi kevés esélye van az álláspiacra normális fizetésért visszakerülni.

Egy nő - ha okos - ezért törekszik a családi biztonságra. A biztonság alapja pedig a pénz.

Én így látom.

2020. aug. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!