Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nőknek akkora lenne az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőknek akkora lenne az elvárásaik mint a férfiaknak általában akkor növekednének a párkapcsolatok száma, kevesebb szingli lenne és talán a születések száma is nőne?

Figyelt kérdés
2018. jan. 5. 06:35
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Majdnem minden nap van ez a kérdés szinte szó szerint. Keress vissza.
2018. jan. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Off: Így is túlnépesedett a Föld,minek ennél is több gyerek?


On: Ha a nőknek olyan elvárásaik lennének,mint a férfiaknak,akkor az aktusok száma lenne a több. De még így sem a párkapcsolatoké.

2018. jan. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Ki nem sz.arja le?!
2018. jan. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az aktusok és esetleg az egyedülálló anyukák száma lenne több, hiszen még kevesebb férfi akarna megállapodni egy párkapcsolatban, ha minden nő a karjaiba ugrana, akire rákacsint.
2018. jan. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4. Sajnos teljesen igazad van
2018. jan. 5. 07:16
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

Ha annyit tennének a férfiak a külsejükért, mint az átlagos nők, és annyian lennének hajlandóak elköteleződni, akkor esetleg.

De áruld már el, hogy egy csinos nő, aki hamarosan családot szeretne, mit kezdjen egy igénytelen férfival, aki csak szexre keres partnert?

2018. jan. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem igen.
2018. jan. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

"Ha annyit tennének a férfiak a külsejükért, mint az átlagos nők"


Hát nem tudom, én a konditeremben 3-4× annyi férfit szoktam látni, mint nőt...

2018. jan. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
8: Érdekes, spinningen és zumbán egy sincs...
2018. jan. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!