Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz azokról, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz azokról, akik így "árulják" magukat?

Figyelt kérdés
Részletes kifejtés: [link]
2020. aug. 13. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az egész kérdőív nem jól megszerkesztett, mert nincs benne 0 lehetőség, úgy hogy menet közben ki is szálltam. Rám ne erőltessenek semmit amit nem akarok bejelölni.
2020. aug. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam csak simán kifagyott az egész a pitsába.
2020. aug. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Dobd mar át ennek a Marionak a számát priviben 🤩🤩🤩
2020. aug. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Noren1989 ***** válasza:
Hogy ez mekkoraegyszar
2020. aug. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
70%
Milyen perverz csóró prolinak kell ahhoz lenni, hogy elkészíts egy ilyen kérdőívet egyetlen poszt miatt?
2020. aug. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hiányolom a "Kit érdekel, hogy mit csinálnak mások" opciót.

Egyébként mind a képen lévő srác szánalmas a folyamatosan felrakott kérdőívével, mind a kérdező, hogy nagyjából ugyanazt csinálja.

2020. aug. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is hiányzott az egyèni vélemény, pl szerintem nem jó a teste, hanem izmos.


Plusz szerintem nem fogdossák.


Meg szerintem megalázó neki, DE élvezi.


Szexoldalon találni ilyet, használati tárgy, bútor lennék bulikon, sámli, asztal, szék.. megalázó nekik, pont ezt szeretik benne.


Meg lehet kamu is ez az egész, olyan opció sem volt.


Meg volt olyan, hogy a srác testét tekintik alkotásnak, az abszurd volt, akik ilyesmit csinálnak, azok pl lefújják ezüstre és egy valódi művészeti alkotás vagy egy megnyitó, bemutató kedvéért alkalmazzák emelve az est fényét, nem is mozdulatlanul kell állnia, hanem pózokban..


Meg nem kapzsi az 50ezerrel, hanem vagy kamu, vagy szórakozik, vagy csak bepróbálkozik..


Még volt ami zavart, de csak ennyi ugrott be, vacak kérdőív volt, szuggesszív!

2020. aug. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!