Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a pasikat sorozatban nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasikat sorozatban nem fogom meg semmivel akkor unalmas szar vagyok?

Figyelt kérdés
Mindegyiknek ez a kifogása, de szexre azért még jó vagyok.
2020. aug. 15. 22:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
Mi érdekel az életben, mi a hobbid? Indulj ki ebből.
2020. aug. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%

Hobbi, mivel ütöd el a szabadidőd, mennyire vagy tájékozott általános témákban?

Egyáltalán volt bármi komoly szándékuk, vagy csak te láttad bele?

2020. aug. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Semmi nem érdekel az életben úgy igazán. Kiábrándultam mindenből! Hobbi az a sport, olvasás. Tájékozott vagyok.
2020. aug. 15. 22:59
 4/12 peca1000 ***** válasza:
46%
Főzd meg a kedvenc kajáját, legyen egy èrdekes hobbid pl: geocaching
2020. aug. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

A spottevékenységed lehet kiindulópont. Üzd, majd légy tréner benne.

A tåjékozottságodat is fejleszthetnéd tökélyre. Válasz 1 területet az életben, és mélyedj el benne.

2020. aug. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%

3#


Hát az elég baj. Ha csak úgy vagy, napról napra, mintha az is mindegy lenne, hogy nem is lennél. Ez valóban kiábrándító.

2020. aug. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy emiatt nem kellettem.
2020. aug. 15. 23:08
 8/12 anonim ***** válasza:
34%
A pasiknak minden nő csak szexre jó. Képtelenek szeretni. Undorító az összes.
2020. aug. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
35%
#7 Csak taperolok a sötétben. Mivel nem adsz túl sok kiinduló pontot.
2020. aug. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
96%

Mindenki rossz úton jár, amikor ilyeneket javasol...

Miért lennél te unalmas szar?? Miért lennél te hibás? Tudatalatt szerintem futtatsz egy programot magadban, h szerinted milyen egy igazi nő, de úgy érzed, nem vagy olyan, h kevés vagy. Nos, h ezt az elméletedet bebizonyitsd, csak olyan férfiakat veszel észre, akik olyan nőket szeretnének, mint amilyen a te fejedben tökély... És sorra kudarcot vallasz.

Változtasd neg a magadban futó programot, fogadd el, h a nőnek (neked) nem kell tökéletesnek lenni, nem kell szórakoztatnia, szolgálnia egy férfit. Egy nőnek élveznie kell, h nő. És koránt sem kell tökéletesnek lennie, és legfőképp szórakoztató gépezetnek. 😊 Magadnak felelj meg, utána már nem kell/nem is akarsz megfelelni egy férfinek, és ennek hatására meg fogsz felelni.

2020. aug. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!