Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőként szerintetek mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként szerintetek mennyi esélyem van egy olyasmi párkapcsolatra, mint Jimmy és Kim kapcsolata a Better call Saul sorozatban?

Figyelt kérdés

Hagyjuk most az "ez csak egy sorozat, nem a valóság" kommenteket, mert ezt én is tudom.


Aki ismeri a sorozatot, az tudja mire gondolok, aki nem, annak felvázolom: arról van szó, hogy a párkapcsolat elsősorban barátságon alapul. Nincs állandó "szeretlek, imádlak, te vagy életem értelme" ömlengés, de egyértelműen éreztetik egymással, hogy szeretik egymást. Nincs kézen fogva andalgás, lépten-nyomon csókolózás, hanem mindenki éli a saját életét és csinálja a dolgát, aztán munka után otthon romantikáznak. Nem kérik számon egymást minden pillanatukról, hanem egymástól függetlenül végzik a munkájukat, de sziklaszilárd bizalommal vannak egymás felé, bármikor számíthatnak a másikra.


Én sosem vágytam ilyen klisésen romantikus dolgokra, le is mondtam arról, hogy valaha lesz valakim, de a sorozatot nézve jöttem rá, hogy egy hasonló kapcsolatot el tudnék képzelni. Viszont a tapasztalataim alapján a férfiak kifejezetten igénylik a nyilvános romantikázást, fogdosást, 2 percenkénti csókolózást, összebújást, ömlengést a szerelemről. Ha erre nem vagyok hajlandó (vagy csak magamra erőszakolom, hogy megfeleljek nekik), akkor legfeljebb havernak tartanak vagy szexkapcsolatot akarnak, párkapcsolatra csak olyan jöhet szóba a többségnek, aki a nyakukban lóg minden pillanatban.


Privát üzenetekre nem fogok válaszolni, nem társat keresek, csak véleményekre vagyok kíváncsi.


2020. ápr. 5. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lattam a sorozatot, tudom mirol beszelsz, csakhogy ez nem realis az eletben, es nem azert mert a ferfiak igenylik h nyilvanosan romantikazzatok. Az o kapcsolatuk olyan mint egy eros de mar nem szerelmen alapulo hazassag, viszont amikor ossze josz valakivel akkor ennel erosebb erzelmek vannak, es ezt az allapotot nem lehet csak ugy tulugrani.
2020. ápr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a sorozatot, de a leiras alapjan a mi kapcsolatunk ilyen. Mondjuk az utcan kezen fogva setalunk es nincs kifogasunk az ellen, ha utcan talalkozunk, hogy egy rovid csokkal koszonjunk egymasnak, de ezen kivul nincs tobb romantikazas nyilvanosan.

Itthon persze mas, tobb simi, puszi, osszebujas, stb. Viszont azt is vedd figyelembe, hogy egy ilyen ferfi ettol fuggetlenul a kapcsolat elejen nyilvanosan is erezhet ra igenyt, hogy kimutassa a vonzalmat, de ez idovel enyhul, mi is tobbet csokoloztunk a kapcsolat elejen nyilvanosan, tobbek kozott pl azert is, mert amig nem laktunk egyutt, tobb idot toltottunk egyutt a lakason kivul, mint a negy fal kozott.

2020. ápr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem a szerelemmel, összebújással és hasonlókkal van bajom, hanem azzal, ha csúnyán mondva egymásba van b#zulva egy pár és egy lélegzetvételre sem maradhat egyedül az ember. Azzal, ha a nap folyamán is 5 percenként kell üzengetni, hogy mit csinálok és hogy gondolok rád, azzal, hogy nem léteznek szabadidős programok egyedül vagy a párod nélkül.

Tényleg olyanok, mintha régóta házasok lennének, igazából én is ilyen szintű bizalomra épülő kapcsolatra vágyom. Számomra az lenne az ideális, hogy egy ismeretségre, barátságra alapuljon, de erre sem vevő a többség.

2020. ápr. 5. 19:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedvenc sorozatom, imádom, szedegetem is az "enkorról" a részeket.

Ehhez már nagy fokú bizalom és közös múlt szükséges szerintem, talán egy ki nem fejlett olyan kapcsolat, ami barátság lett szerelem helyett, bár aztán ki tudja.


F

2020. ápr. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!