Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sertodes 2000 forinton?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sertodes 2000 forinton?

Figyelt kérdés

Sziasztok felnott kategoria de gyerekes vita 😃

Van egy perselyem amibe egy eve gyujtok penzt most mar eleg sok benne van, kb 150.000 forint.


Parom kert tolem 2000 forintot de a penztarcamban nem volt annyi, mondta vegyek ki a perselyembol mert neki csak nagyobb penze volt es nem akarta felvaltatni.

En nagyon nem szivesen nyulok a perselybe bele, eddig bele sem nyultam soha.

Volt hogy o is rakott bele nekem aprot.

De megmondom oszinten, nem szivesen nyulok bele es haromszor visszakerdeztem hogy visszarakjuk e majd, meg miert nem valtatja fel a penzt.

O felkapta ezen a vizet, hogy en ilyet feltetetelezek h nem Rakja vissza a penzt es hogy en mit kepzelek magamrol hogy en feltem elole azt a penzt....


Mondtam hogy be butaskodjon mar, miert fogja fel ennyire vegletesen es nincs ilyenrol szo en cska megkerdeztem...


Es rendesen megharagudott es itt esz a fene egyedul mert neki elkellett mennie itthonrol....


2020. aug. 16. 10:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%

Neki volt igaza.

25N

2020. aug. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Mindketten éretlenek és rugalmatlanok voltatok.

És nem is biztos, hogy egy ilyen kapcsolatban hosszú távra kéne tervezni.

2020. aug. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%

Abszolút neki volt igaza, és hogy őszinte legyek, én ezek után azonnal be is fejezném az ilyen emberrel lévő együtt éldegélésnek nevezett bohózatot. Mert az ilyen fukar és jellemtelen ember idős korára még gusztustalanabbá válik a pénzzel kapcsolatos dolgokkal.


Az ilyen embereket hívják: szarrágóknak.

2020. aug. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
17%
Igaza volt. Volt ilyen pasim ès hánytam tőle kb. Ez szàmomra konkrétan alantas.
2020. aug. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
49%
Hisztis, önimádó, kontrollmániás, kapzsi és ostoba, mint minden férfi.
2020. aug. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

A felreertesek elkerulese vegett en vagyok a no akinek a perselye volt. Azota belattam es bocsanatot kertem es lementem valtani aprot 2000ert az o perselyebe :)


Hulye voltam sajnos kovetunk el hibakat 😊

2020. aug. 16. 11:13
 7/15 anonim ***** válasza:
72%
"én csak megkérdeztem...". Igen, háromszor megkérdezted tőle, hogy majd visszarakja-e a pénzt. Ha egyszer megkérdezed, az oké. Ha háromszor, az olyan, mintha hülyének vagy tolvajnak tartanád őt, és kifejezed azt, hogy nem bízol benne. Ezek után ne csodálkozz, hogy rosszul esett neki. Amúgy meg ha nyitott szemmel jársz a világban, tudhatod, hogy a legtöbb helyen nem szívesen váltanak fel egy tízezrest vagy egy húszezrest, ha meg bemész egy boltba és veszel valami apróságot, hogy a nagy pénzedet felváltsd, akkor is ki tudnának nyírni az eladók a szemükkel, mert miért fizetsz húszezressel egy tábla csokiért. Felváltani sehol nem akarják a nagy pénzeket, de elvárják, hogy legyen nálad egy rakás apró. Igazán adhattál volna a párodnak 2000 forintot.
2020. aug. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%
Miert nem valtottad fel a penzet a perselybol? Igy nem lett volna kevesebb benne.
2020. aug. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%

Ja olvasom h nem akarta felvaltani.

Fontos neked a persely, itt elvi kerdes is bejöhet, de szerintem is tulzasba vitted azzal h 3x megkerdezted h visszaadja e.

2020. aug. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy ismerősöm, aki mindig nagy címletet hordott magával, és arra hivatkozva, hogy nem akarja felváltani, mindig mással fizettetett kisebb-nagyobb dolgokat.

Te ismered a párod. Ha ez egyszeri eset, akkor adtam volna neki. Ha rendre eljátssza, akkor nem.

2020. aug. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!