Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért álmodok a volt feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kopteriqus kérdése:

Miért álmodok a volt feleségemről Kb:havonta mikor már 2000-ben elváltunk. Igaz nekem ő volt az igazi. Azota sem volt olyan akit szerettem volna?

Figyelt kérdés
2015. febr. 25. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ miről szól az álom, ha jóban vagytok és minden OK. Akkor neked jót tenne, ha újra összejönnél a feleségeddel és lehet hibáztál amikor elváltál tőle. De ezzel azért óvatosan, lehet egy nagyon nyomós okkal történt a válás és csak belekényszerített téged, így nem volt más választásod. Szóval kanyarodjunk vissza az elejére: miről szólt az álom?
2015. febr. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A válás oka az anyósomék voltak.És közbe jött nekem egy betegség.De erről nem szeretnék írni.Lényeg az,hogy ő hamar "kiszeretett" belőllem mert 2000.Márciusában mentünk ketté és ő már oktoberben terhesen jött a vállóperre.Ami Kb:5-pecig tartott.Ez számomra olyan volt mintha meghalt volna annyira fájt.De az álmaimban mindig össze jövünk újra és újra.

Amúgy köszönöm a válaszodat jol meg volt fogalmazva.

2015. febr. 25. 17:17
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyébként elfelejtettem,hogy azóta nem is beszéltünk és csak 4-szer láttuk egymást.De még nem is köszöntünk.
2015. febr. 25. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!