Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya nőként miért csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya nőként miért csak szexre kellek a pasiknak?

Figyelt kérdés
2020. aug. 16. 22:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
61%
Mert a nunid biztosan szép!
2020. aug. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%
Van, aki még arra sem kell, úgyhogy próbálj meg örülni a helyzetednek.
2020. aug. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
46%
Hanyadik ilyen kérdésed is ez már?
2020. aug. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
73%
Nem talált csinosat, de beléd szivesen beleelvezne
2020. aug. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%
Velem is ez van, én tényleg csúnya vagyok, 28 éves, kövér, csúnya arcú (nagy orr hosszúkás fej) szemüveges, soha nem kellettem senkinek, eddig két rossz párkapcsolatom volt amiben én mindent eltűrtem, aztán sok megalazas után dobtak. Hiába a belső, az senkit sem érdekel. Pedig kimondottan empatikus ember vagyok, nem vagyok beképzelt, mindenkivel kedvesen bànok, alkalmazkodó képes vagyok minden téren, főzök, takarítok, és nem várok el egy férfitól anyagi biztonsàgot, úgy gondolom egyenjogúsàg van, én is dolgozom, egyedül is talpon maradok. Külsőre sem herceget keresek, aki tini kora óta csúnya làny stàtuszban él, az nem is vàgyik erre, csak egy rendes tiszta szívű férfira. Viszont előtte, közte, és most is, én is azt veszem észre hogy ennek ellenére szexre van sok jelentkezō, még hozzám képest jó pasik is. Egy szavamba kerülne hogy pl ma éjjelre athivjak valakit, és pont ezért megalàzó. Kinek kell egy ilyen álló farkú bunkó, aki pár ki-be után belém ürítene, aztán hazamegy? És nyilván ha velem igen, akkor ellőtte is volt mindenféle, amúgy neki nem is tetsző nővel, lehet heti hàrommal is.
2020. aug. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
10%

Nem tudom: ki mondta, hogy nem vagy szép: magadtól, vagy már mondták?

Az, hogy valaki csak 'arra' kell, mindkét félen múlik.

2020. aug. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
52%
És neked minek kellenek ilyen pasik? 🤨
2020. aug. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
44%

Valószínűleg azt érezhetik, hogy könnyen megkaphatnak.


Az, hogy csúnyának könyveled el magad, nem jó: egy jó smink, ruha, frizura rengeteget jelent. Ha van valami más problémád, azokon is lehet változtatni: túlsúlyt leadni, fogakat megcsináltatni, előnyös szemüveg, stb. Inkább gondolkozz azon, hogy mit tudsz tenni, nem pedig azon, hogy csúnya lennél. Valakivel össze fogsz illetni, meglátod!

2020. aug. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
76%
Csúnyának lenni férfiként és nőként is szar. Csak nőként legalább még szexhez könnyebben jutsz hozzá.
2020. aug. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
44%
Gondoltam hogy lesz ilyen komment hogy legalább szexhez jutsz nem úgy mint a csúnya pasik. Na most már sokkal jobban érzed magad, mi? :D
2020. aug. 17. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!