Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya lányok, ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya lányok, ti hogyan tudtátok elfogadni és feldolgozni hogy nincs esélyetek a nektek tetsző pasiknál?

Figyelt kérdés
Én lassan 22 évesen sem tudok bele törődni, még mindig próbálkozok flörtölni nekem tetsző férfiakkal, de persze sorozatos pofára esés, elutasítás az eredménye. De mindig új remény keletkezik bennem, és újra megpróbálkozok egy másik pasinál is. De persze a vége mindig ugyanaz:elutasítás. Pedig a barátnőim, ismerőseim szerint nem kimondottan jóképű pasiknál próbálkozok, hanem inkább átlagosaknál. De nekik sem kellek. Persze vannak nekem is "udvarlóim", meg volt már több kapcsolatom is, de mind olyan volt aki engem nem vonzott igazán külsőre, csak elfogadtam őket nincs jobb alapon.
2013. aug. 23. 15:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
hátha magadat is csúnyának tartod akkor más is annak fog látni :) de amúgy meg legyél cuki meg kedves akkor kevésbé számít majd a külsőd
2013. aug. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak simán beletörődtem.
2013. aug. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
15%

Nekem mindig volt esélyem annál aki nekem kellett:DD Nem értem miről beszélsz?XDD


Az a pasi aki nekem kellett eddig mind meg volt:D

2013. aug. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
akkor annyira csak nem lehetsz csúnya..
2013. aug. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4 Sosem voltam szép:)
2013. aug. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ugyanúgy törödj bele, mint azok akiket TE tartasz csúnyának:)......

....Üdv: EGY JÓ PASI:)

2013. aug. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy leírtad magad, eldöntötted, hogy csúnya vagy és kész...

Változtass magadon, haj, smink, öltözködés. de ami a LEGFONTOSABB: Változtass a stílusodon :)


Pár kép, kiből ki lehet!


[link]

2013. aug. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

5. viszont a hozzáállásod teljesen jó


te vagy a példaképem

2013. aug. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8 Ééééééééén?:xDD


Ó te szegény:DDD

2013. aug. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sehogy nem tudtam elfogadni! Szenvedek is emiatt, mert egy jó ideje tetszik valaki aki egy tuti jó pasi, tetszik...szerelmes vagyok belé.


20L

2013. szept. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!