Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk/ferfiak, ti mit tennetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk/ferfiak, ti mit tennetek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy lannyal egy tarskereson, akivel tok jol el beszelgetek, szimpatikus is es szivesen megismernem szemelyesen is (nyilvan kapcsolat celjabol). Meg csak par napja beszelgettunk, szoval lehet, hogy korai, bar ezt nyilvan embere valogatja, de felvetettem neki a gondolatot, hogy lenne-e kedve valamikor talalkozni, amire azt a valaszt kaptam, hogy o felenk, ezert meg nem szeretne talalkozni. Amit amugy megertek es tiszteletben tartom, viszont fogalmam sincsen, hogy mik az o szandekai, erdeklem-e egyaltalan es, hogy erdemes-e turelmesnek lennem es kivarnom, hogy akarjon talalkozni. Vagy ha csak jatszazma/unalombol/nem tudom, hogy milyen okbol van fent, de esetleg nem ugyan abbol a celbol, mint en, akkor lehet, hogy konnyebb lenne csak tovabb allnom.


Ti mit tennetek ilyen helyzetben?


2020. aug. 17. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Még kicsit várnék, és ha pár hét múlva is kifogásokat keres, akkor kuka.
2020. aug. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez, egy kicsit még ismerkednék, mondjuk egy hét múlva, aztán ennyi.
2020. aug. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lépj tovább, mert ez a lány már tőled elköszönt.
2020. aug. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Szörnyű ez a netes "ismerkedek is meg nem is" viselkedés. Nem biztos, hogy tudatosan csinálja, de szerintem káros a társas viszonyok kialakulására. Nincs arc, nincs felelősség, nincs tapasztalat, csak próbálkozunk. Elveszett már ez a valós ismerkedés, ami a természettől fakad. A fiatalok nem tanulják meg az emberi reakciókat, nem érzékelik a jeleket, ezáltal sokan magukat sem ismerik ki igazán. Felszínes, mesterkélt viszonyokat alakítanak ki, mert "kapcsolat kell".
2020. aug. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez volt egy csajjal, hogy mindig tolta a találkozót, majd amikor virtuálisan dobtam, akkor azt mondta, hogy én is "olyan srác vagyok".

Szerintem, alap járaton nem foglalkozott volna velem, vagyis nem érdekeltem volna, akkor a végén nem így reagálta volna le, hogy inkább nem akarok tőle semmit.

Utólag jöttem rá, hogy a csajok szeretnek rákészülni az első talira. Valakinek könnyebb, van akinek nehezebb.

2020. aug. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!