Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok képes egy tartós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok képes egy tartós kapcsolatot kialakítani, utálom magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Utálom magam mert nem tudok elég ügyes, okos lenni, nem tudok olyan lenni akit sok ember elfogad, nem tudok jó lenni egy munkában sem, semmilyen kapcsolatot, még párkapcsolatot sem tudok kialakítani. Hiába jártam valakikkel, még nekik se voltam elég jó. Már gyerekkoromban úgy éreztem, hogy én érhetek fel másokhoz, ki is voltam közösítve. A szüleim is mindig olyan szerencsétlennek tituláltak.
2020. aug. 19. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen nyilvánul meg, hogy nem vagy elég jó?
2020. aug. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aki nem szereti önmagát, azt más se fogja
2020. aug. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
F/L?
2020. aug. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Na, szóról szóra mintha én írtam volna ki a kérdést.

De legalább megnyugodtam, hogy nem vagyok egyedül.

2020. aug. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!