Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tulajdonképpen mi értelme van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulajdonképpen mi értelme van tartós kapcsolatot kialakítani ha előbb-utóbb válás, megcsalás lesz a vége?

Figyelt kérdés

Rengeteg kapcsolat/házasság végződik így.

Valamilyen szinten érthető hiszen egészséges ember-ha elmúlik a szerelem- vágyik a szebbre, jobbra. Lehet tagadni de ez az igazság.

Ezt bizonyítja a megcsalás is.

Miért szüljön a nő ha úgysem a gyereke apjával neveli fel?

Minek házasodni ha úgyis elválnak?

Minek közös jövőt építeni?

Ennyi erővel 2-3 évente cserélgetni kellene a párunkat. Ugyanott lennénk végülis.

Csak 2-3 évre minek egyáltalán tervezni? Tök felesleges.

Persze az ember egy idő után vágyik a megállapodásra de ez is csak ideig-óráig tart.


Sajnos én ezt tapasztalom a környezetemben (is).


"Popper Péter mondta, hogy egy betege aki 20 vagy 30 évig élt házasságban (férfi) azt mondta neki. Szeretem, imádom a nejem, de ha megsimogatom olyan, mintha magamat simogatnám... "


Ezt egy fórumon olvastam.

Elég illúzióromboló, az életkedvem elmegy.

Nem akarom, hogy valaki így érezzen valaha is irántam.


Nem provokációnak szántam a kérdést. Lehetőleg csak kultúrált válaszokat írjatok.



2017. okt. 21. 11:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi értelme van élni, ha egyszer úgyis meghalunk? :D
2017. okt. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

#1

Na ez is jó kérdés! :)

2017. okt. 21. 11:13
 3/12 Heart of Darkness ***** válasza:
100%
Én is csak hasonló dolgot tudok mondani mint az első válaszoló. A dolgok nagy része nem tart örökké. Se a szerelem és se a párkapcsolat, sőt még az élet is csak egy rövid idő ahhoz képest, hogy hány millió év telt el amióta létezik bármilyen életforma itt a földön. Lehet keseregni azon, hogy mi értelme van a dolgoknak hogyha egyszer úgyis vége szakad, de nem érdemes. Meg kell próbálni és élvezni, boldognak lenni és talán még az is meglehet, hogy nem fog vége szakadni a kapcsolatotoknak, mert ugyanis ez is egy lehetséges opció.
2017. okt. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

Miért törlöd ki a feneked, miután sz**tál, ha pár óra múlva ismét ki kell menned a wc-re?


22/N

2017. okt. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#4

Azért mert ki kell! Legalábbis kellene.

A kapcsolat (jó esetben) nem muszájból történik.

2017. okt. 21. 11:18
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Tervezz életre szóló kapcsolatot, és bízz benne, hogy neked összejön. Az egy dolog, hogy sokaknál nem működik, de azért nem mindenki válik el, nem mindenki csalja meg a másikat. Ha jól választasz párt, akkor szerintem van esély rá, hogy tovább tart a dolog 2-3 évnél (akár a szerelem és a vágy is). Naivan kell hozzáállni, mert másképp nem működik a kapcsolatosdi.
2017. okt. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ösztönösen jön, ösztönösen jelennek meg az érzések, hogy de jó lenne egy pár.


22/N

2017. okt. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#6

Szeretnék naiv lenni. De ilyen téren nem megy. :D


#7

Igen. Csak ez elmúlik.

2017. okt. 21. 11:30
 9/12 anonim ***** válasza:
Majd szólok a szüleimnek, hogy 35 év után ideje elgondolkodniuk a váláson, mert úgyis minden kapcsolatnak az a vége, ne várjanak halálig...
2017. okt. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%

Így? Hm. Maga tapasztalás, tanulás, hogy legközelebb ne így érjen véget.


De érdemes inkább nem így gondolkodni, hanem tudatosan élni és halálig fejleszteni kapcsolatot s egymást.

2017. okt. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!