Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nő a nyeremény egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nő a nyeremény egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A férfinak bátornak, és magabiztosnak kell lennie, neki kell bepróbálkoznia a nőnél, neki kell randira hívnia, fizetnie kell a randin, érdekesnek, és humorosnak kell lennie, neki kell kezdeményeznie a csókot, és a szexet, neki kell virágot, bonbont, ékszert vennie a nőnek, neki kell megfelelni, és kielégíteni a nőt az ágyban, és neki kell megkérnie a nő kezét. Nőké az elsőbbség, nőket nem szabad megütni, nőktől nem illik megkérdezni hány évesek, ha süllyed a hajó a nők és a gyerekek menekülnek ki először. Az egyenlőségről ami szintén a nőknek kedvez meg aztán ne is beszéljünk.

2020. aug. 20. 17:35
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
57%

Amit leírtál, az az, amit a "konzervatív" nők képzelnek el. Hányni tudnék tőle. Egy pénisz semmilyen különleges képességgel nem ruház fel. A nőknek is ugyanúgy magabiztosnak, kezdeményezőnek, viccesnek, vacsorameghívónak, satöbbinek kell lenni.

Üdvözlettel, egy taszító, szemét femináci :)

2020. aug. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
62%
Könyörgöm, ti lettetek teremtve először:D Erről nem tehetnek a nők. Ti vagytok a teremtés koronái, mi nők oldalbordák vagyunk:D
2020. aug. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
62%

*ha süllyed a hajó a nők és a gyerekek menekülnek ki először


Mert a gyengébbeket kell az erőseknek segíteniük:)

2020. aug. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
81%
A párommal mindketten egyformán akartuk a kapcsolatot, nem volt az hogy küzdenie kellett volna bármiért is. Én fizettem a randikon, én akartam a szexet is, nem kaptam se bonbont se virágot, se ékszert, és egyformán kielégítjük egymást az ágyban. Nem értem hol a probléma.
2020. aug. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
87%

Hagyományosan gondolkodó rabszolganő esetében igen.

Teljes értékű nő esetében nem.

2020. aug. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:
Maradjunk annyiban hogy a 8-10/10-es nők akiknek magabiztos kisugárzás és némi humor is jutott uralják a mai társadalmat. Szinte bárkit az újjaik köré csavarhatnak, számtalan bókot kapnak a sok kiéhezett "férfitól" akik a tenyerükön akarják őket hordozni, mintha bármi előnyük származna belőle na meg a Facebook/Instagram kombó is hatalmas önbizalom boostot ad nekik, amit a rajongóiktól, akarom mondani ismerőseiktől kapnak like, és nyáladzó kommentekben.
2020. aug. 20. 17:56
 7/48 A kérdező kommentje:
#2 Hát pont ezaz :D Na nem mintha hinnék ebben az Ádám és Éva dologban de ha ebből indulunk ki akkor végképp nem igy kéne lennie..
2020. aug. 20. 18:01
 8/48 A kérdező kommentje:
#4 A probléma ott van hogy a ti esetetek ritka. Nem azt mondom hogy egy férfinak nem kell beleadnia egy kapcsolatban, de ha a hagyományos sztereotípiát nézzük amit leírtam akkor ez olyan 90-10 százalékos arány. Az oké hogy nálatok másképp van de tőled vagyis egy nőtöl ez nem elvárás. Azért csodálkoznék ha egyszer találnék egy olyan nőt aki külső/belső téren megüti a 8-10/10-es szintet és olyan a hozzáállása mint a tiéd. Az a baj hogy az ilyen nőt sem megszerezni, sem megtartani nem könnyű, és akkor még hol van a konkurencia meg az hogy ugy válogathatnak mint egy vásárló a zöldség piacon, ja meg persze hogy egyedülálló legyen.
2020. aug. 20. 18:13
 9/48 A kérdező kommentje:
#5 Egy hagyományosan gondolkodó rabszokga nő esetében (ami már nem létezik) még meg is érné a sok erőfeszités, csak az a baj hogy ez a teljesértékü nőkre vonatkozik, legalább is a 90 százalékukra.
2020. aug. 20. 18:19
 10/48 anonim ***** válasza:
62%
"Maradjunk annyiban hogy a 8-10/10-es nők akiknek magabiztos kisugárzás és némi humor is jutott uralják a mai társadalma". Igen, ez így van, mi a kérdés? Ha te nem vagy 8-10/19-es hapsi, mit akarsz itt kérdezni? Nincs egyenlőség, mindenki azt kapja, amit érdemel ill. amit megteremt magának. Legyél férfi! Javíts, teremtsd meg, ami alapvetően nem esett a szádba. Ennyi. Ez nőként is így van. Ne aldozatkent elj, hanem harcosként. Teremts, ne siránkozz!
2020. aug. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!