Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiak, mi jatszodik le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, mi jatszodik le bennetek akkor, ha a baratnotok nyiltan kimondja, hogy legyen vege, de meg evekkel kesobb sem engeditek ot el, sajat magatok megalazva ezzel?

Figyelt kérdés

A baratno nyiltan elmondja mar nincsenek erzesei feletek, se jo se rossz, tovabb akar lepni, ennek ellenere inkabb megfenyegetve (szettorom a fejed, tonkreteszlek, a csaladodat tonkreteszem, tudom hol laksz stb)

Magatokhoz lancoljatok.

2 eve nincs szex, de meg csok sem, semmi, Nem laktok egyutt (nem hazirobotkent van tartva a no), nincs kozos gyerek, se hazassag. Magatokhoz lancoltok valakit, csak azert, hogy a no ott legyen. De kozben mar nem beszeltek, nem csinaltok semmit egyutt, a no csak a fenyegetesek miatt van veletek, mert fel, de amigy egy mosoly sem hagyja el a szajat.

Ez miert es kinek jo?


2020. aug. 22. 06:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezek egyike sincs, akkor mit értesz az alatt, hogy együtt vannak? Mert akkor szerintem nincsenek együtt.
2020. aug. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nap minden prajaban hivogatni a not, fenyegetni, ha massal osszejon, vagy nem veszi fel a telefont akkor a fentiek egyuke tortenik, uzenetekkel bombazni, talalkozot kikenyszeriteni, es ugy csinalni, mintha minden rendben lenne
2020. aug. 22. 07:06
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Hülye a nő. Már rég fel kellett volna jelentenie ezt a phaszt.

Nem még becsicskulni neki.

2020. aug. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

-Státusszimbólumnak, hogy lehessen a haveroknak mutogatni, mikor azt mesélik egymásnak, kit hogy dugnak meg.

-Ha van barátnője, meg tudja csalni, ami menőbb nekik, mintha szingliként szexelne.

-Élvezi, hogy fenyegethet

-Remenykedik, hogy később szex és robotolás is lesz

Minden férfi ilyen

2020. aug. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem a férfiakhoz kellene intézni a kérdést, hanem az elmebeteg férfiakhoz. Csak azok tudnák megmondani mit is érez egy ilyen ember, egy normális férfi nem tud azonosulni ilyen viselkedéssel. Az utolsónak van igaza, fel kellett volna jelenteni a pasast zaklatás, személyiségi jogok megsértése (?) miatt. Ha nem tetted eddig meg, akkor tessék. Egy időre szüleidhez, barátnőhöz költözhetsz, hogy ne legyel egyedül.
2020. aug. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ugyanaz, ami a nőkben.
2020. aug. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem minden férfi ilyen.


Én elengedtem a volt barátnőmet.Rosszul esett amikor aznap este fejemhez vágta, hogy csak én tehetek róla, közben meg a haveromra pályázott.



Jó 1 évig azért néha írtam neki és nem válaszolt, most 2,5 év után abszolút nem érdekel mi van vele.



Azóta nem kellek a nőknek... De legalább már van autóm, jogosítványom jó telefonom és épp gondolkodásom.


Korábban csak az exekre ment rá a pénzem nem kevés.

2020. aug. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert elmebetegek. Volt dolgom egy ilyennel. A rendőrségen kötöttünk ki, de még ez sem tartotta vissza, a vége az lett, hogy külföldre kellett teljes titokban költöznöm, hogy végre lekopjon rólam. Azzal a nővel is ugyanezt csinálta, akivel előttem volt. Elmebeteg, nárcisztikus, azt hiszi körülötte forog a világ és nélküle nem lehet élni, nála nincs olyan, hogy te fogod magad és otthagyod. A tulajdona vagy, majd ő eldob, ha akar.
2020. aug. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8# szeretitek az ilyen férfiakat akkor mit sírtok itt?
2020. aug. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!