Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz e hogy a nők elutasítják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz e hogy a nők elutasítják akinek nincs autója?

Figyelt kérdés
Haverom panaszkodott.

2020. aug. 22. 18:23
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
85%
A normális nőknél ez nem számít.
2020. aug. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Hellmano ***** válasza:
43%
Én erre, mindig azt tudom mondani, mikor anno volt egy Suzukim és a nagyképű csaj ott tette magát a buliban előttem, hogy ő be se ülne egy ilyen kocsiba, mikor látta, hogy azzal mentem a házibuliba. Nos ugye azt hajnalba mégis a hátsó ülésen dugtam a Suzukiba a hülye rbancot :D Nem a nők miatt kell kocsi, hanem mert jó ha van egy néha olyan helyzet van, hogy létszükséglet a kocsi, de ha egy nő már így kocsi úgy kocsi azt otthagyni azt menjen buszozni!
2020. aug. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 Noren1989 ***** válasza:
28%
Sosem volt kocsim, vs 15nőt levarrtam. Karma, kisugàrzàs, nagy blé, pénz? Nyugodtan vàlassz kettőt.
2020. aug. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
70%
Van olyan nő, aki igen, van olyan nő, aki nem. Nyilván a felszínes, anyagias nőknek gond, ha nincs kocsid - ha ilyen insta modell jellegű, vagy szuperszép-szupercsinos nőknél próbálkozik csak, akkor nyilván nagyobb eséllyel esik pofára a barátod, mert azok a nők tudnak válogatni. Ill. pl. olyan nők részéről ez nem irreális elvárás, akik ezt sokszorosan felülmúlják (tehát pl. ha egy felsővezető nőnél próbálkozik az illető kocsi nélkül, megértem, ha le van koptatva). De attól még van nő, és nem is csak 1-2 kósza fő, akinél ez nem probléma. Megint más kérdés az, hogy az illető hol lakik, mert kisvárosban, falun sokszor tényleg létszükséglet ügyintézéshez az autó, míg pl. én, a belvárosban lakó nőként nem várom el a kocsit, mert mindent el tudok intézni tömegközlekedéssel, ha meg szökőévente egy alkalom, amikor jól jönne egy autó, fizetek taxit, és nem várom el a páromtól sem, hogy legyen neki.
2020. aug. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
75%

ja, a "haverod". Inkább te panaszkodsz meg a magadfajta gyökerek.



Figyelj, hogy a kérdésre is válaszoljak, neked akkor se lenne esélyes ha lenne kocsid.

2020. aug. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
74%
Ha olyan nőt keresel, akit el kell tartani, annak baj.
2020. aug. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
63%
Páromnak 36 évesen se jogsija, se autója, 7 és fél éve együtt vagyunk.
2020. aug. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
95%

Két igazság: volt autóm minden pénteken randiztam. Tehat sok lányt becsábított,de csak 1szer. Más azt írni ,találkozzunk-e ,ráérsz-e. Tud kifogásolni....Azt írod megyek érted, 0-24lehet randizni. Haverom (anyukákkak randizott,gyereket letették aludni,valaki vigyázott rájuk).

Másik nem minden nő nagyvárosi. Laknak emberek kis településeken is. 2. 3. randira lehet nincs kedve sokat buszozni,részeg trógerek közt.

2020. aug. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
85%

Jó, ha van egy autó a háznál. Felőlem lehet szakadt, retek autó is, csak legyen jó műszakilag és legyen annyira talpraesett a pasi, hogy tudja vezetni. Anélkül elég nehéz az élet a mai világban, lássuk be. Főleg, ha gyereket is vállal az ember.


És igen, a legtöbb nőnek számít, hogy talpraesett legyen a férfi. Ne valami béna, munkanélküli anyámasszony katonája. Nyilván nekem se kéne a falubéli 40 éves Józsika, aki egész életében a sertéstelepen dolgozott, nem vezet autót, putriban lakik, meló után pedig videojátékozik.

2020. aug. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Én nem utasítottam el a most már férjemet. Pedig se munkája nem volt, se autója és az anyukájánál élt 33 évesen.

12 éve vagyunk együtt, minden szuper :)

2020. aug. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!