Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lanyoknak/noknek miert az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lanyoknak/noknek miert az a fiu/ferfi kell aki meg csalja, at veri, kihasznalja? Es aki kedves torodik vele es tenylegesen szeretne oket elutasitjak?

Figyelt kérdés
Nem altalanositok mielotz valaki meg ezzel jonne

2016. máj. 18. 14:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
18%
mert mellettük izgalmas az élet, van motiváció és cél, hogy megváltoztassa, majd a nő mellett lenyugszik a rosszfiú.
2016. máj. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
78%

De igen, általánosítasz.


Ha nem általánosítanál, akkor a kérdés úgy szólna, hogy "Mancinak miért a Robika kellett, aki átveri, megcsalja, kihasználja? Én szeretem, kedves vagyok, törődöm vele, mégis elutasít."

2016. máj. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Izgalmas az elet ? Izgalom alatt te a vitakat a feltekenyseget es a meg alaztatast erted ? Mellette majd le nyugszik hm erdekes valasz kb egy 12 lany hihet ilyeneket hogy majd meg jelenik egy herceg aki tokeletes de rossz es majd az o szeretette meg valtoztatja (szinte mar konyezek )
2016. máj. 18. 14:52
 4/23 anonim ***** válasza:
18%
Aki ezeket csinálja azt elis hagyják, nekik a rosszfiu se kell tök mindegy mit csinálsz nekik csak kizárólag a tökéletes külsejü, pénzes pali kell. De olyan aki nem is a földön él.
2016. máj. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Koszonom #2 a valaszt de van baratnom

Nem ertem a nok barmit ki irhatnak ide de a ferfiak huzzal meg magukat ?

2016. máj. 18. 14:56
 6/23 anonim ***** válasza:
79%

Azért azt te sem gondolhatod komolyan, hogy bárki is úgy vág bele egy kapcsolatba, hogy már előre biztosan tudja, őt bizony a választottja megcsalja, megalázza, kihasználja majd éveken keresztül. Max igen, jól mondták, bízik abban, hogy ha eddig ilyen volt, ezután nem lesz ilyen. Mindenki szereti különleges hópihének képzelni magát, hogy de Ő bizony más, Ő majd kiváltja az eddig hűtlen, csalfa rosszfiúból a szerető, kedves, törődő párt. Nem direkt úgy választ, hogy á, a Jancsi törődne velem, ő nem kell, de bezzeg a Karcsi, na, ő más, ő orrba-szájba csalna, na, ő az igazi!

Általában egyébként, én naivan úgy gondolnám, hogy azok a pasik, akik csalják-kihasználják a nőket, vannak olyan áldásos helyzetben, hogy bizony erre bőven akad lehetőségük (azaz, magabiztosak, vonzó megjelenésűek, ésatöbbi). És ha ezzel tisztában vannak, az főleg egy pluszpont. Gondolom hamarabb felkeltik az adott nő figyelmét, ha hozza az ilyen tipikus, vonzó tulajdonságokat is.

2016. máj. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
66%

1) Általánosítasz

2) Így aztán egy nagyon előremutató kérdést tettél föl, amivel maximum általánosítva lehet vitatkozni, amire úgyis az lesz a válasz, amit kérdésként eleve feltettél.

2016. máj. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

#6 elgondolkodtato a valaszod :)

De most kifejezetten olyanra gondoltam akik tobbszor vissza mennek ugyan ahhoz a hulyehez miert jo ez nekik aztan vilagnak sirjak bajukat ?

2016. máj. 18. 15:00
 9/23 anonim ***** válasza:

8-as

Mert szeretnek mártírszerepben tetszelegni.

Ne félj, férfiből is van elég ilyen.

2016. máj. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Egyaltalan nem altalanositok azon kivul hogy ezt a szot le irod tudsz mondani valami erdemit ami ala tamasztja latasmododat ?
2016. máj. 18. 15:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!