Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van barátom, eszem ágába se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom, eszem ágába se jut kikezdeni senkivel.De a szépet megnézi az ember. És hát az új munkahelyen van egy férfi akit egy kicsit megnéztem, azóta pedig folyton bámul ha látótávolságban van. Egyszer csak megszűnik az érdeklődése ugye férfiak?

Figyelt kérdés
Nyilván nem küldök jeleket felé.De már 2 hete vagyok ott és azóta néz. Pedig nem vagyunk közvetlen munkatársak, és beszélő helyzetben se kerülünk.
2020. aug. 22. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon izgat téged az az új munkatárs.
2020. aug. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Lehet, hogy én vagyok az. Bár kicsi rá az esély. Hol dolgozol? Nem kell konkrétumot csak felületesen.


Csak azért kérdezem, mert velem most hasonló dolog történik, egy lány feltűnt aki nemég jöhetett és nagyon tetszik ezért szoktam "nézegetni".

2020. aug. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Borsod megye
2020. aug. 22. 22:39
 4/5 anonim ***** válasza:
43%
Akkor megnyugodhatsz, nem én vagyok az.
2020. aug. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Legjobb lenne tisztázni a helyzetet, mert csak saját magát szívatja ezzel a dologgal ő is, és te saját magadat is.

Mond ki, hogy neked van társad, és csak munkatársak vagytok, azt csá.

2020. aug. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!