Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondta örüljek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta örüljek, hogy ilyen olcsón megúsztam?

Figyelt kérdés
Bevallom, csak szexre használtam egy nőt, de kedveltem meg tetszett is! Nem mondtam el neki a valódi szándékomat, hogy csak azt akarok. A lánynak kezdett leesni a dolog, és elhordott mindenféle szar embernek, befeketített az ismerőseim előtt, mindenkinek irogatta, hogy én mekkora szar alak vagyok. Amikor számon kértem, akkor még neki áll feljebb.
2020. aug. 23. 20:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
13%
Kérdező. Te a sértett nő vagy aki önigazolást akar, jól tette e.
2020. aug. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem, a férfi vagyok. Hogy mer egyáltalán a szájára venni?
2020. aug. 23. 20:25
 3/15 anonim ***** válasza:
34%

Kedves troll, ha férfinak adod ki magad, akkor okosabb is lehetnél, hogy figyelj arra, hogy ne úgy írj mint egy nő:DD


Jobb napokat neked:DD

2020. aug. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
32%

1 nő az illető. Az adott férfi jelenlegi partnere-bár már nem sokáig, és az exnőnek akart így üzenni, mint ha a férfi lett volna.

Főleg, mert hogy számtalanszor kiadta magát az exnőnek, és a műsorával akarta megutáltatni a volt nőt. Aki soha nem zaklatta az expasiját, és soha nem írkált neki 2 db levélen kívül és soha nem adta ki másoknak az exét.

2020. aug. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
19%
1 Valóban nő. Most lett a műsora valódi tartalma nyilvánosságra hozva.
2020. aug. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
34%

7 Az a hülye aki mondja:D

By: Forrest Gump

2020. aug. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
36%
*Már meglépte, csak sajnos le is szedte mire utána ment a másik..a fazon engedélye és hozzájárulása nélkül lopta el tőle a fotót
2020. aug. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
63%

*Azt mondta örüljek, hogy ilyen olcsón megúsztam?


Te viszont nem úszod meg, mert egyszer már futni hagytak téged a szánalmas mivoltoddal, második esély meg nincs.

2020. aug. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
55%
Hát ja. Kezdek rájönni hogy valószínű az ilyen pasikák miatt van a drága ajándék kitalálva. Pl drága eljegyzési gyűrű. Végülis ez egyfajta biztosíték a nőnek.
2020. aug. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%
12 Társas magányra, és szamár szerepre tökéletes megoldás, ha ingyen akar bejárónőt valaki, és kellőképpen pénzéhes a nénike:D
2020. aug. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!