Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjem két hete egy kisebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem két hete egy kisebb fokú strokot kapott,szerencsére megúszta maradandó nélkül,azt mondta át értékelt sok mindent,de nem változott semmi ugyan úgy semmibe vesz ,hagyjam el vagy mit csinaljak ?

Figyelt kérdés

2020. aug. 4. 14:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%

Én csak annyit kérdeznék: hogy vagy képes ebben a helyzetben erre gondolni. Ahelyett, hogy örülnél, hogy életben maradt, és ott van veled? melletted?

Aki szereti a másik embert ilyenkor azt se tudja, hogy tegyen a kedvére az örömtől, hogy megúszta.

2020. aug. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent az, hogy semmibe vesz? Mert erre így nem igazán lehet mit írni.
2020. aug. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát igen a rossz indulat...csak hogy ugyan úgy csak az ital és a rengeteg cigi mint előtte
2020. aug. 4. 15:08
 4/13 anonim ***** válasza:
10%
3 Ember, ez mellett az ember mellett/vele élsz aki majdnem meghalt. Vagy neked ez lényegtelen? Gondolkodj egy cseppet!
2020. aug. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
3 éppen ez az én gondolkodom
2020. aug. 4. 15:12
 6/13 A kérdező kommentje:
Számtalanszor kértem kapcsoldjunk ki együtt,kiranduljunk csak kettesben leszarja mit kérek.
2020. aug. 4. 15:14
 7/13 anonim ***** válasza:
93%

Akkor ezek szerint még sem értékelte át az életét, hiszen ugyanúgy iszik és cigizik. Az ilyeneknek általában még egyszer visszahozza ugyanazt a betegséget az élet, csak már kíméletlenebb formában. És majd akkor ápolhatod.

Az én nézetem szerint a betegnek, vagy a betegségen átesőnek ugyanúgy kutya kötelessége figyelni önmagára és megtenni mindent, hogy gyógyuljon és elkerülje a bajt, mert ha leesik a lábáról, akkor a hozzátartozóitól várja el, hogy a nap 24 órájában mellette legyenek, teljesen feláldozva önmagukat, holott ők semmit nem tettek azért, hogy elkerüljék a betegséget.

2020. aug. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
12%
6 Az Isten mentsen meg tőled minden embert aki valaha kapcsolatba kerül veled.
2020. aug. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
12%
7 Hiába jöttél fel új reggel-ordít a "lelked" az írásodból.
2020. aug. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%
9-es! Mi van? Kifejtenéd értelmesen?
2020. aug. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!