Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmagyaráznánok azt,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmagyaráznánok azt,hogy miért nem ír senki messengeren? Inkább a nőkre gondolok. Én hiába írok. Gondolom hogy nem társ kereső! Nem is azért kérdezem?

Figyelt kérdés
Azt magyarázzatok be hogy nem társkereső és az nem arra való mert a gyakorlat mást igazol. Sok haveromnak írnak a nők jelölik folyton stb. Engem én miért vagyok ennyire levegő? Rosszul esik legalább írnának néha néha.
2020. aug. 28. 18:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha valaki tetszik odamegyek hozzá.Nem a facen lógok egész nap.A szaporodáshoz szükséges szexet is megkapnám,mert nem vagyok szívbajos,ha sz.opni vagy dugni akartam akkor kerestem szeretőt,mivel komoly kapcsolatba csak akkor megyek bele,ha tényleg vonzódom a másikhoz,és ezen nem csak a rózsaszín ködöt értem.Mit írogassak olyannal akivel sose találkoztam?Főleg azon az értelmi szinten,amivel rám írnak,tisztelet a kívételnek.Nem látom milyen vagy,nem hallom a hangod,nem tudom mennyire vagy idegesítő.Élőben ezek mind látszanak.Volt csúnya pasim is,még jóképűnek sem kell lenni,csak kell a vonzódás,hogy akarjak tőle valamit.
2020. aug. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!