Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmagyaráznánok azt,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmagyaráznánok azt,hogy miért nem ír senki messengeren? Inkább a nőkre gondolok. Én hiába írok. Gondolom hogy nem társ kereső! Nem is azért kérdezem?

Figyelt kérdés
Azt magyarázzatok be hogy nem társkereső és az nem arra való mert a gyakorlat mást igazol. Sok haveromnak írnak a nők jelölik folyton stb. Engem én miért vagyok ennyire levegő? Rosszul esik legalább írnának néha néha.
2020. aug. 28. 18:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Egyrészt a nők igen kis hányada ír rá random idegenekre. Ebből következik, hogy valahol már látták a haverjaidat, buliztak együtt, vagy a haverok benne vannak ilyen jelölj be, meg randi Facebook csoportokban, vagy nagyon aktívak facen, instán stb. Tehát úgy alapvetően kitűnnek, emellett valószínűleg jó pasik.

Szemben veled. Te nem vagy elég jóképű és/vagy elég aktív a közösségi portálokon/összejöveteleken.

2020. aug. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez is egy urban legends.A haverok nem mondanak mindig igazat. Csak vetitenek.
2020. aug. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az írásképedet nézve inkább élőben ismerkedj, ne messengeren. :)
2020. aug. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Hellmano ***** válasza:
100%
Ebből az írásodból max. annyira lehet következtetni, hogy te nem az a figura vagy, aki felkelti a csajok érdeklődését.
2020. aug. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem írnak rád, mert nem érdekled őket. Ennyire egyszerű a dolog és ostobaság lenne elvárni ennek az ellenkezőjét.
2020. aug. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

"Ez is egy urban legends.A haverok nem mondanak mindig igazat. Csak vetitenek."


Saját szememmel láttam. És nem egy haveromnak.


'Egyrészt a nők igen kis hányada ír rá random idegenekre. '


Lehet hogy valóban így van, de az nem jelenti hogy nem írtak folyton velük. Egyébként meg, nem kis hágyada ír pasira hanem rengetegen. Attól függ hány jópasi van. Szinglik-e szinglie a csaj. Stb de én mondom rengeteg nő rá ír pasira ha képről megdobogtatja a fantáziájukat.


'Az írásképedet nézve inkább élőben ismerkedj, ne messengeren. :)'


Xar a telefonom és a bill3nytűtetem az ujjaim nagyok. Megfelel ez magyarázatnak? Ezek a belekötünk mondenbe nem hasznos válasz!


"Nem írnak rád, mert nem érdekled őket. Ennyire egyszerű a dolog és ostobaság lenne elvárni ennek az ellenkezőjét."



Tudom, de miért nem ? Annyira ronda nem vagyok. Ezerből egyse? Akkor ez azt bizonyítja hogy csúnya vagyok boizony. De én minimum csak átlagosnak látom magam.

2020. aug. 28. 20:36
 7/11 anonim ***** válasza:

Én se szoktam visszaírni senkinek,legfeljebb a párom megkérdezi honnan ismer.Nincs messengerem se,liteom van,mert idegesít,ha sokat csipog,meg vannak idióták,akik hajnali háromkor hívkálnak.

Nem kell elhinni,hogy minden haverodra csak úgy írkálnak a nők.Legfeljebb csak szórakoznak,találkozni úgyse nagyon mennek el.Meg a legtöbb ilyen lànynak nincs sok esze,legalábbis amit én láttam.Azzal meg úgysem fognsk dicsekedni,hogy elzavarták a lsnyok.Ezért ne keseredj el.

2020. aug. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolsó én nem azokról a nőkrőr beszek akiknek párkapcsolatuk van! Úgy a válaszodnak semmi értelme!
2020. aug. 28. 21:08
 9/11 anonim ***** válasza:
De van,mivel aki rám ír azt nem érdekli,hogy van.De ha egyedül lennék,se írnêk vissza senkinek.Vadidegeneknek meg főleg nem.
2020. aug. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

"De van,mivel aki rám ír azt nem érdekli,hogy van.De ha egyedül lennék,se írnêk vissza senkinek.Vadidegeneknek meg főleg nem."


Már eltértél a témaról. De ha minden nő így gondolkodna mint te, nem szaporodnának az emberek. És szerencsére a legtöbb nő nyotott az ismerkedésre. Máskép hogy lehetne ezt összehozni?. Az más dolog ha egy van idegen nem tetszik nekik. De aki tetszik neki nem álnak ellen. És te se mert nőből vagy!

2020. aug. 28. 21:49
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!