Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bejovok a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejovok a legjobb fiu baratomnak?

Figyelt kérdés

5 eve vagyunk baratok egy fiu haverommal. Egy kozos baratunk altal ismertem meg. Ismerkedesunk elejen nem nagyon kedveltem, mert minden baratnomre rament es hat nekem elegge bejott akkoriban. Nalam nem nagyon probalkozott, igaz akkor meg fogszabalyozos voltam es tele pattanassal. 2 eve van lassan parom en mar teljesen elegedtem ezt a temat vele kapcsolat, de baratsagunk megmaradt.nagyon jokat beszelgetunk es folyton panaszkodik lanyokkal kapcsolatban h nincs manapsag normalis stb. Es multkot megdicsert h milyen jol nezek ki

Szerintetek bejovok neki? Szerintem azzal h en sosem nyomultam ra es h ilyen helyzet alakult ki h van parom.megjobban vonzo lehetek neki?



2020. aug. 29. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Alighanem próbálkozik, de konkrétan nem lép, mert párod van.

Válassz közülük egyet.

2020. aug. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha csak kivancsi hogy en lepek e? Nagyon ravasz es okos ferfi, igy nehezen kiszamithato
2020. aug. 30. 13:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Ma már nem szabály az, ami régebben volt, hogy csak a férfi közelítsen.

Viszont sok leány (de fiú is) fél az elutasítástól, pedig a párválasztás a válogatáson alapul. Úgy, mint a ruhaüzletben. Ott sem a legelső felpróbált darabot veszed meg, hanem válogatsz.

Hát akkor - lépj Te, aztán majd kialakul ide vagy oda.

Sok sikert!

2020. aug. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem mindegy? Párod van, 2 éve, fölösleges máson agyalni.


Öt éve ismeritek egymást. Akkor minden barátnőd tetszett neki, csak te nem. Ha tetszettél volna neki akkor, biztosan észrevetted volna. Nem lehet, hogy a mostani dicséret csak egy sima baráti (barátnői) dicséret volt, csak te látsz bele többet? Most komolyan beáldoznál egy 2 éves kapcsolatot azért, hogy kiderüljön, hogy az 5 évvel ezelőtti álom pasidnak lehet mégis megtetszettél?

2020. szept. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!