Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Mit gondoltok arrol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mit gondoltok arrol a pasirol, akinek balra vagy jobbra huz a penisze?

Figyelt kérdés
Vagyis peldaul egy csaj osszejon egy pasival , eljutnak az agyig , es mikor a csaj meglatja , hogy a pasinak balra huz , akkor mi lahat az elso gondolata/reakcioja?:D
2011. jún. 15. 23:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
'nahát,ez balra húz!'
2011. jún. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ugy ertem , hogy a csajt zavarna?:P
2011. jún. 15. 23:14
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem szeretem, de ha a partneromé olyan, elfogadom, mert a péniszét is szeretem:)
2011. jún. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Aki bal kézzel veri, jobbra dől a pélója, aki a jobb kezét használja, balra dőlő lőccsel rendelkezik.
2011. jún. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az a helyzet , hogy eleg sok baratnom volt , de mindig mikor arra kerulne a dolog , nem "tettem a dolgom" mivel feltem attol , hogy mit gondolnanak(nem komoly kapcsolatokra kell gondolni).:)
2011. jún. 15. 23:18
 6/14 anonim ***** válasza:
23:14 nem szeretnéd? mindenkié dől valamerre.
2011. jún. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

lol kit érdekel e miatt ne szégyenlősködj. a férfiaknak a bal golyója nagyobb és a a farok húz az egyik irányba a nőknek meg az egyik melle nagyobb stb


mindenki azt hisze ezek hatalmas problémák pedig nem.

mindenki úgy tökéletes ahogy van.

2011. jún. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Tévedsz. 6 barátom volt, abból 3 volt 'ferdefarkú'. És ez attól függ, hogy hogy hordod a gatyádban, nem attól, hogy melyik kézzel vered. Na és aki 2 kézzel veri?:)
2011. jún. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A baj az hogy az anyem kb 80 fok kb a dolese merev allaoptban.:-s Es nyugalmi allapotban is balra huz .( amugy bal kezzel verem , szoval nem hinnem hogy ez az oka).
2011. jún. 15. 23:22
 10/14 anonim ***** válasza:

80 fok? Komoly vagy csak félreírtad?

90 fok a derékszög, szal akkor neked szinte a bal combodnál van annyira oldalra húz?

2011. jún. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!