Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Menyire ciki ez? Mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyire ciki ez? Mit tegyek? Nem tudóm hogy illik e ez.

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok sajna kicsit gyerekes de jó képü arcal vékony testalkattal. Szóval 18 évesen szoktak nézni jó indulatuak.


Hát találkoztam egy lányal nagyon jókat beszélgettünk ő is 18 évesnek néz ki. Azóta mióta megismertem rengeteget dumáltunk korához képest érett lány.


Találkoztunk meg ölelgetük egymást és később derült ki hogy 16 éves.


Ott mind ketten le szögeztük hogy , jó nem történt semmi köztünk talizunk néha és barátok vagyunk ennyi.



Aztán Mindig ölelget szinte rám ugrik mert azt mondja jó érzés engem ölelni.


De van hogy túlzásba esünk hosszú ölelés ,mert nekem is jó.


Félek hogy egyikünk többet akar majd. Semmi szexuális dolog nincs köztünk nem is utálok rá nem volt. Még ilyen lány barátom se aki ilyen szeretetteljes.


Azt mondta soha nem ölelt így senkit mint engem.


Vélemény? Nem tudóm hogy fogjam fel ezt


2020. aug. 29. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Én arra hajlanék, amit megbeszéltetek. Barátok vagytok, és nem akartok semmit, ezért minden ölelés is csak baráti.
2020. aug. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem. Ha se neked, se neki nem baráti ez, akkor...? Miért erőltetitek rá ezt a barátság dolgot amikor úgyis végül összejöttök?

Tini problémaként próbáltam kezelni a kérdést.

2020. aug. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
Helyesírásod alapján 10 se vagy, szóval óva inteném a lányt, mielőtt még bajba keveredik.
2020. aug. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Minidig betegesnek néztem azt aki hosszon évesen 15 -16 éves lánnyal van és hát lehet az is . Aztán ha csak 2 ével idősebb lenne akármennyi idős lennék nem zavarna. Mert 18+ lesz


De így ....

2020. aug. 29. 21:34
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Értem, hogy az a bajod, hogy ez társadalmilag nem annyira elfogadott, de légy őszinte, ha mind a ketten többet szeretnétek, akkor miért nem azt teszitek, ami nektek a legjobb? A lány így is-úgy is 18 lesz 2 éven belül, de lehet ki sem bírja addig a kapcsolatotok, ha meg kibírja, akkor meg azért nincs miről beszélni, mert működik.

Szóval a tanácsom, hogy ne másoknak éljetek, hanem magatoknak, mert a ti cipőtökben, csak ti járhattok.

2020. aug. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!