Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal nők, mit vártok el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal nők, mit vártok el, mennyi legyen a fizetése a párotoknak?

Figyelt kérdés
A 20-26 eves korosztalyra gondolok. Tudom, hogy nem az anyagi dolgok szamitanak elsosorban, de mikor (milyen fizunal) mondanatok azt, hogy ez egy csoro gyerek, ezzel en nem foglalkozom?
2020. aug. 29. 21:39
A kérdező szavazást indított:
Netto 150 alatt
Netto 180 alatt
Netto 200 alatt
Netto 220 alatt
Netto 250 alatt
Netto 280 alatt
Netto 300 alatt
Netto 340 alatt
Netto 400 alatt
Netto 500 alatt
26 szavazat
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
62%
Jesszus,komolyan ilyen világot élünk már?
2020. aug. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
A párom, aki férfi 190ezret keres, míg én 270ezret. Nem érdekel, így is szépen gyűjtögetünk együtt
2020. aug. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim válasza:
89%

Pff... Miért nem azt kérdezted, hogy a fiatal férfiak mennyit fizetést várnak el a párjuktól? Mi az, hogy elvárni? Meg az, hogy csoro gyerek? Egy embert nem a fizetése a határoz meg. Ezt te is írtad, de a kérdésed mégis az ellenkezőjét érzékelteti. Egy pedagógus még 150 nettót sem keres (ezt adtad legalacsonyabb opciónak) pályája kezdetén, akkor ő "csóró gyerek" lenne?

A feministák azt hirdetik, hogy a nők egyenlőségét kell kivívni, amit itt Európában már rég kivívtak. Női kvóták kellenek, a nő legyen vezető, ugyanakkor jól jön egy férfi, aki megteremti a sminkre valót.

Ez a kérdés masszívan provokatív.


23/N

2020. aug. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy ha valaki minden téren megfelel, akkor csak a fizetése miatt azt mondanám, hogy nem. Engem csak az taszít, ha valakinek semmi célja, semmi jövőképe, csak él a nagyvilágban, nem dolgozik, csak keresgél állandóan, de semmi sem felel meg, esetleg elmegy ide-oda dolgozni, de sehol nem képes megmaradni.

A jelenlegi párom pl. a lassan egy éves kapcsolatunk alatt munkanélküli volt. Nem azért, mert lusta vagy hülye, egyszerűen így jött ki. Ennek ellenére természetesen kitartottam mellette. Nyilván ehhez hozzátartozik, hogy volt megtakarítása, szóval nem rajtam élősködött.

2020. aug. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
46%

Erre úgysem fogják leírni az őszintét.


De gondolod, hogy véletlen, hogy 10-ből 9 nő jó diplomás pasit keres?

Jó diploma = jó fizu.

2020. aug. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
2. vagyok..Nem igazán. Párom és én is diplomásak vagyunk, csak míg én a versenyszfrérában dolgozom, ő az államiba, geoinformatikusként
2020. aug. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
66%
Jóval nettó 5 millió felett. Ebből 1,5-2 misit költsön rám és a közös életünkre, plusz költőpénznek 800-1 millió között.
2020. aug. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
51%

Ezt rosszul írtad ki és sose fogsz normális választ kapni, mert a nők ezt úgy fogalmazzák meg hogy legyen ambiciód és jövőképed. Ami azt jelenti hogy drasztikusan többet keress később és státusz allasod legyen. Mindegy hogy átlagosan vagy kicsit jobban keresel fizikai munkásként, az ócska.

Pl ma már bármilyen építőipari szakember megkeres 3-400 ezret de az csak egy melós ...

2020. aug. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
50%
300-400 között, ezzel elégedett vagyok teljes mértékben.
2020. aug. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
75%

Legalább 10 milliót keressen havonta. Ennyi kell, hogy fenntartsam az életszínvonalamat.



(remélem, átjött az irónia)

2020. aug. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!