Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye jól gondolom, hogy ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye jól gondolom, hogy ezt a srácot inkább el kellene felejtenem?

Figyelt kérdés
Nyár elején ismertem meg és nagyon szimpatikus volt, van több közös ismerősünk is, akik nagyon kedvelik és mindig csak jókat meséltek róla. Eleinte csak haverkodtunk, aztán úgy alakult, hogy néha kettesben találkoztunk, bár ezek nem voltak kimondva, hogy randik, de nagyon jól éreztük magunkat együtt és össze is jöttünk. Minden jól alakult, kezdtem teljesen belezúgni, de aztán csinált néha furcsa dolgokat. Például minden hétvégén egy vizipipás helyen lazul a haverjaival, néha megyek vele, de nekem ebből elég lenne pár óra, de ők odamennek délután 4-5 körül és ott vannak zárásig, ami hajnal 4kor van. Néha csinálunk mást is hétvégén, de akkor bepótólja hétköznap a pipázást és olyankor képes szabadnapot kérni a munkahelyén. Illetve, ami most nagyon kiakasztott, hogy a hosszúhétvégén elutaztam és 2 napig elérhetetlen volt, baromira aggódtam érte erre közölte, hogy mivel egyik barátja se ért rá és én sem voltam otthon bevett 3db xanaxot és aludt 2 napon keresztül, mert unatkozott. Szerinte ezzel nincs gond, ő így piheni ki magát, szerintem meg normális 24 éves srác ilyet nem csinál. Már az is durva, hogy úgy veszi a xanaxot, mintha drog lenne, mármint feketén egy ismerősétől. Bár, mióta ismerem sose láttam bedrogozva, de nem tagadja, hogy néha bulikon vagy fesztiválokon nem veti meg. Ebből nem csinálnék problémát, füvet én magam is szívok nagy ritkán, próbáltam már keményebb szereket is és, ha nem függő akkor nem zavar, de ne üsse már ki magát gyógyszerrel napokra csak, mert senki sem ért rá bandázni. Kezdek beleszeretni, mert egyébként nagyon jól érzem magam vele, de közben egy kis hang a fejemben azt mondja, hogy mégis csak van valami probléma vele, ha ilyeneket csinál, talán jobb lenne már így az elején hagyni. Közben viszont annyira jó vele lenni, hogy nem tudom neki azt mondani, hogy inkább hagyjuk egymást. Szerintetek minden esetben jobb az eszemre hallgatni?
2020. aug. 30. 09:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden esetben jó az eszedre hallgatni, de ebben az esetben HATÁROZOTTAN IGEN.
2020. aug. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Uhh, férfiként mondom hogy ezt a srácot nagyon gyorsan felejtsd el...
2020. aug. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A szív a legfontosabb... Kivéve ilyenkor... Ilyenkor az ész 🙄
2020. aug. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj.
2020. aug. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
12%

Szerintem maradj vele. Nem ő lesz elered párja, de amíg jól érzed vele magad, addig ne érdekeljen, hogy mit csinál és mit szed. Értem ezalatt, hogy könyveld el őt ilyennek, legyél nagyon tudatos és ha kezdenék a dolgok rosszra fordulni, ne habozz otthagyni. Legjobb, ha nem is úgy gondolsz rá, hogy ő a párod, hanem mint valami jó haver és dugipajti keveréke. Ha jön valaki jobb, ne habozz a váltással.

Tudom, nem a legerkölcsösebb és nem a legtisztább, amit javaslok, de szerintem ő sem gondolja ezt másként. Az ilyen ember nem komoly ember. Azzal pedig ne számolj, hogy valaha is meg fog változni, mert nem fog.

2020. aug. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Amit 5 írt, az a lehető legnagyobb butaság. Az ilyennek az a vége, hogy beleszeretsz, és azon kapod magad, hogy 5 évet elpazaroltál az életedből, miközben ő egyre jobban lecsúszott. Akkor sokkal nehezebb lesz kilépni, mint most.
2020. aug. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%

De már beleszeretett. Vagy tévedek? Ha nem vagy belé szerelmes és érzed magadban az erőt, akkor lépj le most.

Azért írtam, amit írtam, mert így tudatosítod magadban, hogy milyen ember ő és hamar "ki fogsz szeretni" belőle. Onnan tényleg csak egy barát és eldobható dugipajti lesz.

2020. aug. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Lépj el tőle, most még idejében teszed!

Ffi.

2020. aug. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondd kérlek, tényleg ez volt a legjobb "pasi" aki körülötted volt? De most komolyan...

Hogy tudsz az ilyenre FÉRFIKÉNT felnézni?!

Menekülj... azonnal.

2020. aug. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Hiába kezdesz beleszeretni ha jót akarsz magadnak, nagyon gyorsan hanyagold, amíg nem mentek jobban bele.

Hidd el volt olyan ember az életemben aki elkezdett lecsúzni (az egyik volt legjobb barátnőm) eleinte próbaltam neki segítenknde nem akarta. Ez volt 2 éve azóta is drogos.


Ez elején még így megy hogy néha-néha fájdalomcsillapítók, arra ivás, aztan mar fű, aztan az már rendszeresen, aztan az már nem elég jönnek a kemény drogok aztán azok is rendszeresen...

2020. aug. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!