Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha idősebbnek gondolnak, mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha idősebbnek gondolnak, mint a valódi életkorom, akkor az azt jelenti hogy nem nézek ki valami jól?

Figyelt kérdés

25 vagyok, de tippeltek már 28-nak is.

Pedig 24 alatt rendszerint tizenévesnek néztek.


2020. aug. 30. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Én idősebbnek nézek ki és csúnya is vagyok, de szerintem nem minden esetben igaz, hogy aki idősebbnek néz ki az előnytelen külsejű is.


21 L

2020. aug. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Neme jelent ez semmi rosszat sem.
2020. aug. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Semmit sem jelent ez nálad.


Ha azt modanák 50-nek nézel ki miközben 30 vagy az már rosszabb lenne

2020. aug. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Férfi vagy, vagy nő? Nőknél szinte mindig az a jobb, ha annyinak, vagy kevesebbnek néznek, ahány éves vagy.


Férfiként 30 alatt az a jó, ha idősebbnek tűnsz, mint amennyi vagy. Úgy több csajnak fogsz tetszeni, mintha kölyökképű vagy és nem tudják a csajok belőni hány éves vagy és utána csalódnak.

2020. aug. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

No vagyok :D

De nem nem vagyok elhizva, nem vagyok rancos, es altalaban eleg jo nonek tartanak :D

2020. aug. 30. 21:27
 6/7 A kérdező kommentje:
csak nem oregedhettem meg 1 ev alatt annyit, hogy hirtelen idosebbnek tunjek 3-4 evvel.. :(
2020. aug. 30. 21:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a külsőddel függ össze. Én rendszeresen tapasztalom azt a visszajelzést, hogy "amíg meg nem szólalok", fiatalabbnak gondolnak a koromnál, de ha beszélgetnek velem, jóval idősebbnek tűnök. Ez általában összezavarja az embereket. És ez mindig így volt, már tizenéves koromtól. A külső adottságaim (elég jó géneket örököltem, a család nőtagjai mindkét ágon jól tartják magukat) és a stílusom alapján pár évvel fiatalabbnak tűnök, de koravén voltam mindig is, nem igazán jöttem ki soha a korosztályommal. A férjem, a barátaim is általában idősebbek, jól megértem magam a nálam 10-20 évvel idősebbekkel, sokkal jobban, mint az akár csak pár évvel fiatalabbakkal, vagy a korombeliekkel. Lehet, hogy nálad is hasonlóról van szó.
2020. aug. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!