Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan betegség, ami nálad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan betegség, ami nálad kizáró ok ismerkedésnél? Ha igen,mi az?

Figyelt kérdés

2020. aug. 30. 20:56
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
8-as! Remélem, nem vagy nyomozó,mert ha igen, sürgősen módosíts pályát!😂Írtam,hogy a betegségem kevesen ismerik. A rák mióta ritka,ismeretlen kór?
2020. aug. 30. 22:20
 12/31 anonim ***** válasza:
46%
Ami a szexualis eletet lehetetlenne, vagy kiabranditova teszi.
2020. aug. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
🤦Attól még az is rák. Az állításod az volt, hogy rákos vagyok. Tehát, ha valaki azt írja, hogy a rák kizáró ok, akkor kizárna minden rákot, azokat a fajtákat is, amit esetleg nem ismer, tehát, nem gondolhatnám, hogy azt senki mem írja. De, mind1, hiába magyarázom, úgy látom. Nem vagyok rákos, a kérdés meg egyébként se rólam szól.
2020. aug. 30. 22:34
 14/31 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Jobb lenne tudni azt a betegséget, mert mindenkinek más a kizáró ok. Nekem pl. az, ha vak, vagy depressziós.
2020. aug. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
13%
Én nem írtam privátot. Azért nem keresel társat mert halálos rákod van. Ez egyértelmű.
2020. aug. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

18-as! Bocsi, de tök bonyolult,meg nem ismert, szóval nincs kedvem itt elemezni,mintha valami orvosi szakkönyv lenne ez az oldal. Ráadásul,mivel tényleg, nem az érdekel, nem is szeretném, ha elvinné a kérdést egy másik irányba. Látod, van, aki már így is a nemlétező rákomon lovagol.🙄

19!Ha nem te voltál, akkor légyszi beszélgess már a másik rákfétisessel,mert ez a kérdés nem arról szól. Képzeld, vannak valóban rákos emberek,nem kéne megbántani őket.

2020. aug. 30. 22:59
 17/31 anonim ***** válasza:
78%
Rengeteg van. Nem is ismerek minden betegséget. De kb minden, ami jelentősen befolyásolja az életminőséget. Tehát egy allergia mondjuk nem érdekelne. De nekem már egy cukorbetegség is nehezen férne bele. Ilyen durva dolgok, mint pl a rák, teljesen kizáró okok.
2020. aug. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
81%

Bármi ami súlyosan kihat a mindennapi életére, életminőségére, megjelenésére és élettartamára.

Legyen ez rák, vesebetegség, chron betegség, vakság, súlyosabb autoimmun, idegrendszeri probléma, depresszió, ptsd, szívbetegség, szenvedély betegség, tisztaságmánia, szociális (illetve bármilyen erőteljesen megjelenő) fóbia, különböző bőrbetegségek, jó indulatú daganatok a testén (utóbbi kettő számomra konkrétan visszataszító is), stb. A lista igen hosszú lenne, ha minden betegséget fel szeretnék sorolni.

2020. aug. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
37%

"vannak valóban rákos emberek,nem kéne megbántani őket"


Szóval a családodban van több rákos is? De nem olvassák a GyiK-et. Örökölted? Milyen rákod van? Halálos?

2020. aug. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
81%

AIDS eléggé kizáró ok és bármilyen nemibetegség.

Mondjuk ez görénység is belegondolni, de akinek van valami olyanja ami örökletes lehet, SM, vagy mentális betegségeket lehet kizárónak tartanám ismerkedéskor.

2020. aug. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!