Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alacsony(abb) ferfiak, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony(abb) ferfiak, ti tartotok a magas noktol?

Figyelt kérdés

Pl. egy olyan szituacioban, hogy a bankban/boltban beeloz titeket egy nagyon csinos es nalatok egy fejjel magasabb no, majd amikor szoltok neki, odaall eletek egeszen kozel, es lenez ratok, ez kisebbsegi erzest okoz?

Vagy pl. randiznatok egy nalatok magasabb novel?


2020. aug. 30. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Az első szituációban nem érezném azt.

Viszont társkeresés szempontjából megfigyeltem magamon, hogy a nők magassága befolyásolja mennyire érzem magam férfinak mellette. Általában az egy fejjel alacsonyabbak mellett tudok elengedni.


Én 183 vagyok, de gyakran futok össze magasabb nőkkel.

2020. aug. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Egy kicsit tartok tőlük. :D

180 vagyok,volt már 175cmes bnőm. nem zavart,de kicsit fura volt :)

Lehet randiznék magasabbal, ha mondjuk csak néhány centi lenne a különbség.

2020. aug. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt nálam magasabb barátnőm valahogy nem zavart, az ismerkedésnél sem.

F

2020. aug. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én boldogan randiznék nálam magasabb nővel, imádom a magas nőket.


Eleinte persze lehet lenne egy picit kisebbségi érzésem, köszönhetően a "remek" társadalmunknak.

2020. aug. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!