Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek hány match...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek hány match jött össze tinderen?

Figyelt kérdés

Nekem 2 nap alatt 11, kb. 50 férfit húzhattam jobbra, igaz csak a nagyon helyeseket.

Miért írja mindenki, h az átlagos lányoknak is több száz match jön össze? Eddig nem tartottam rondának magam, de most már nem tudom...

26/l


2020. aug. 31. 13:40
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
87%
Ilyen rövid időre lebontva nem tudom sajnos. 1 év alatt 2000+ matchem volt nagyjából.
2020. aug. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
85%

Nekem 6 matchem lett.

Mondjuk én alig húztam valakit jobbra, és csak pár órát voltam látható. Én a nagyon jó pasikat direkt balra húztam, mert én nem vagyok egy fullos csaj, és jobb szeretem ha a pasi fut utánam, mintha nekem kell a pasi után futni.

2020. aug. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
A kondis, ecsethajú izumgyurikat én is balra húztam. A helyes arcú, szolidabbak mentek jobbra.
2020. aug. 31. 13:48
 4/35 A kérdező kommentje:
Igazából pont 24 órája regisztráltam, ha így nézzük. De nem tudom, jó arány-e ez.
2020. aug. 31. 13:49
 5/35 anonim ***** válasza:
96%
Eddig? Száz felett jóval, pedig tényleg csak azokat húztam jobbra, akik nagyon bejöttek kép alapján :)
2020. aug. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
5: Mennyi idő alatt? Az a nem mindegy.
2020. aug. 31. 13:57
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Pár hete van telepítve, de nem használtam annyira sokat.
2020. aug. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
72%

Ez a kérdés tökéletesen szemlélteti hogy milyen hatással van a nőkre a Tinder.

Átlagos lányként 24 óra alatt 11 nagyon helyes férfi párod lett (átlagos férfiként 11 helyes lánnyal matchelni inkább két hónap) de nem hogy örülnél neki, hanem azon sírsz hogy nem lett több száz. Mi a f...ért kéne neked több udvarló? Főleg 24 óra alatt? Minek kéne neked több száz match? Egyszerre normálisan max 2-3 emberrel lehet beszélgetni, miért jó az neked ha több tucatnyi embert begyűjtesz és valószínűleg sose válaszolsz nekik? Miért egy társkereső appot használsz az egód turbózására?

2020. aug. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
83%
Az meg külön vicces hogy úgy akarsz több száz matchet ha 50 embert húzol jobbra..match csak akkor van ha te is jobbra nyomtad a másikat jó reggelt.
2020. aug. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

8-9: Nem mondtam, h átlagosnak tartom magam. Szerintem szebb arcom van az átlagnál és nem tucat.:)

Azt sem írtam, h több száz match-et akarok.:) Egy kérdést tettem fel.

Menj és máshol vezesd le a frusztrációdat.:)

2020. aug. 31. 14:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!