Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti atlagosan kb hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti atlagosan kb hány fiuval beszélgettek tinderen egyszerre?

Figyelt kérdés
Vagy hasonlo appokon, mennyi matchetek van kb?

2017. dec. 29. 23:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha aktívan használom és jönnek a matchek, akkor egy nap 10-15 pasi is rámír. De persze ebből csak párral beszélgetek, többre nincs időm, aztán közülük is szelektálódnak folyton.
2017. dec. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
#1 vagyok, a trágár privisnek üzenem: nem lájkolok be mindenkit, nagyon válogatós vagyok.
2017. dec. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ettől a kommenttöl dzsoni a szemembe nézett.
2017. dec. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%

Nem trófeákat gyűjtök hanem olyan embereket akik tetszenek és normálisan lehet velük beszélgetni. Na az utóbbi nagyon ritkán jön össze.

Mert amit én megfigyeltem hogy a srácok többsége akikkel matcheltem nem akarnak komoly kapcsolatot csak szexre mennek.

És nem , nem olyan embereket húzok jobbra akik csak a "meztelen most jöttem ki a kondiból "felső testüket mutogatják, meg nem is azokat akik csak egy nem tudom milyen márkás autóval vagy netán pénzzel pózolnak ( na ez nagyon szánalmas de mindig jót nevetek).

Ha netán valakivel összejön hogy értelmesen eltudunk beszélgetni akkor igazából én személy szerint csak rá próbálok koncentrálni. Szóval hiába mellette a sok match a felével el sem kezdek beszélni a másik feléből a fele csak szexre megy aztán marad az a negyed amiből páran nem tudnak egy értelmes mondatot leírni vagy nem akarnak, az már mellékes. És akkor marad az az egy két normális.

2017. dec. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Mikor fent voltam, par mondatot sokkal. Komolyabban egyszerre olyan 5-tel.
2017. dec. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

1-4 között, ennél többre nem tudnék minőségben figyelni és nem is lenne rá se időm se kedvem. Ha van köztük szimpatikus, akkor velük igyekszem minél gyorsabban randizni, hogy élőben is megismerhessük egymást (meg utálok hosszasan írogatni). Ha nem jövünk be egymásnak, akkor elköszönünk és ennyi (modjuk van, akivel amúgy jóban lettünk barátként). A randi általában 1-2 (vagy több) sör és beszélgetés vagy séta valahol. Nem tudom hány matchem van, mert szoktam őket törölgetni. Lányokhoz képest szerintem viszonylag kevés volt, jól megtanultam szelektálni.


Ne írjon senki, véletlenül írtam jelenidőben, mert nem volt olyan rég, de már nem fogom átjavítgatni. Van párom.

2017. dec. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tűnik a ronda vagy túl válogatós lány vagyok, mert én mikor használtam a Tindert akkor is kb 2-3 emberrel beszéltem max és nem azért mert nem akartam többel, hanem mert a kb 15 matchből ennyi írt. A 15 az nekem egyébként olyan szám, hogyha elértem, akkor én befejeztem a húzogatást, az volt az a küszöbérték, ahol nem láttam értelmét több embert "begyűjteni" főleg, ha úgyse írnak. Nálam kizáró ok volt a félmeztelen, autós, pénzes pózolós kép, aki ezzel akar megfogni egy nőt, az biztosan nem illik hozzá alapon. Nekem ezek voltak a tapasztalataim, hála az égnek már nincs szükségem erre az appra.
2017. dec. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

Aktívan egyszerre 1, maximum 2. Visszaírok másoknak is, mert nem akarok bunkó lenni, de mindig van, aki jobban érdekel a többieknél, neki szinte azonnal válaszolok, jó részletes üzenettel.

Őt általában pár nap után áthívom más platformra, emiatt nem nézem a Tindert napokig. A többieknek van, hogy napokkal később írok vissza. Nem akarom erre elcseszni az összes időmet, ugyanakkor szeretnék igényes üzenetet írni mindenkinek... Na most, ez napi 30 üzenetnél nem fog menni...


Ja, és ha valaki fontossá válik, nem cserélem le, ha jön egy "jobb" match. Aki megfog, azzal addig beszélek, amíg olyannak látom, akivel érdemes foglalkoznom és amíg nem találkozunk. Ha utána is tetszik, akkor meg törlöm az appot. Ha összejönnénk, akkor a fiókot is. Ilyen még nem volt.:D De olyan is csak ritkán, akivel fenn tudtam tartani rendesen a beszélgetést. Egy idő után elkezdenek "hogy teltezni" vagy szexualizálni, én meg arra nem válaszolok.

2017. dec. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
18%
#8 alapján: lehet, hogy inkább lottóznunk kéne. :D
2017. dec. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért irigylem a hölgyeket, persze nem cserélnék velük. ^.^
2018. jan. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!