Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért sértődött be, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértődött be, mert felajánlottam neki a barátságom?

Figyelt kérdés
Nagyon nyüszített, kaparta az ajtóm egy kis szexért, aztán pofára esett. Mondtam, hogy én ebbe nem megyek bele, de cserébe maradhatunk barátok felőlem. Erre nagyon besérült!!
2020. aug. 31. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem a barátod akart lenni, hanem a tested kellett volna neki.
2020. aug. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát ki mit érdemel :D
2020. aug. 31. 22:01
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Namost szted?
2020. aug. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ramos ökle ***** válasza:
70%

Nyüszített és kaparta az ajtódat? Azért ugye emberről van szó?

Aki szexet akar, az nem barátkozni szeretne, ezzel a szöveggel csak tapostál egyet az érzékeny lelkébe.

2020. aug. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ő lehet hogy valami egészen másra számított...
2020. aug. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nincs férfi-nő barátság, legalábbis az én szótáramban biztos, hogy nincs és én is azonnali hatállyal, gyökerestől kitéptem minden nőt az életemből (még csak egy árva biccentés sem, ha véletlenül meglátjuk egymást félúton), aki csak a barátom akart lenni, gorombán vagy kevésbé gorombán a helyzettől függően. Az egyikük azonban annyira rám akaszkodott - miután elutasított, de mégis jóban akart lenni velem -, hogy a sokadik kérlelése után bepöccentem és leköptem. Nagyon nem vagyok rá büszke, még mai napig is szégyellem, de egyszerűen százszor sem értett a szép szóból, csak ez után fogta fel, hogy soha többet nem akarom látni sem.


Mindazonáltal továbbra is ajtót mutatok minden nőnek, aki csak barát akar lenni.

2020. szept. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!