Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm felajánlotta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm felajánlotta, hogy feküdjek le más nővel. Ez mit jelent egy nő szájából?

Figyelt kérdés

Beszélgettünk, és kb derült égből villámcsapásként mondta, hogy ő tudja egy férfinek nem elegendő egy nő, és mi is már régóta együtt vagyunk bizonyára megfordult a fejemben már, hogy más nővel is lefeküdjek, ezért tegyem ha akarom, csak vigyázzak hogy ne kapjak el semmit.


Elsőre kérdeztem, hogy ez komoly? :D Vagy viccel? Azt mondta, hogy teljesen komoly. És látja rajtam, hogy megnézek más nőket is ami nem zavarja, de ne csak nézzem hanem éljek is a lehetőséggel elég jó pasi vagyok, szóval dugjak meg másokat is.


Mondtam neki, és mi van ha élek egy lehetőséggel? Nem leszel féltékeny, nem fog fájni?

Azt felelte, hogy csak mondjam el neki, és legyek vele őszinte továbbá használjak gumit.


Négy éve vagyunk egyébként együtt, jó a kommunikáció köztünk, rengeteg dolgot kipróbáltunk már a szexben, ő felhozta a többet felállást is, de csak egy harmadik lány bevonásával, férfit nem akar harmadiknak, azt mondja nincs rá szüksége.

Mondhatni én vele tervezném a jövőt.


Tényleg nem tudom hová tenni.. Kérdeztem tőle, hogy ez most valami teszt, hogy félrelépek-e? Mondta, hogy nem az csak egyszerűen tudja, hogy nekem szükségem lenne más nőre is, és éljem ki magam.


2018. jún. 24. 11:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Nem szoktam tesztelgetni, de ha ilyet valaha komolyan mondok valakinek, akkor valami nagyon fontos eltört a lelkemben. És a pároméban is, ha erre menne is bszni.
2018. jún. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%
Ez a képlet nagyon egyszerű. Kihűlt a kapcsolatotok. Ő pedig már elég régóta félrekamatyol ahhoz, hogy tudja, ha lebukik, nagy botrány lesz, ezért inkább neked is "megengedi" a félredugást.
2018. jún. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%
Ne lepődj majd meg, ha majd ő is előjön azzal, hogy ő meg más pasikkal fog dugni, de ne aggódj, mert lesz gumi a csávón. Jah és egy szavad se lehet, mert te is megtetted :D
2018. jún. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
28%
Ez azt jelenti, hogy neki mar regota mas elvezi tele a torkat :"D.
2018. jún. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Sokakat izgat ez. Az en paromat is. Izgatja a tudat, hogy mas pasi is kivan. Fura ez.
2018. jún. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Van benne valami amit a második ír , én is ilyesmire gondolnek

Egy nő aki szerelmes egy ferfiba soha nem mondana ilyet

Nem tudnék osztozkodni hogy menjel “drágám “ kurd meg a fel várost én meg szépen ülök otthon de szolj hogy mész kurni

2018. jún. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
85%
Ohohoó... láttam már karon ilyen varjut. Öt már reszelgeti valaki más is, de amugy jol elvan veled, jo vagy soförnek/barátnak/atmnek/szaporitonak/akárminek ugyhogy nem akarja hogy kidobd amikor rájössz véletlen hogy félrkr. Ugyhogy mehetsz te is, mert pont nem érdekli hogy kivel dugsz amugy amig betöltöd a fenti szerepekből a neki kellöket.
2018. jún. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Számomra nem jelentene problémát ha mással feküdne le. Nem vagyok ragaszkodó típus. Ő viszont ragaszkodó, éppen ezért nem értem, hogy miért hozta fel ezt a dolgot.


pl hármasnál teljesen egyértelműen utasította el a + férfi kérdést.


Egyébként meg minimum heti 5 alkalommal van szex, pont úgy mint a kapcsolat elején. Ennél többet nem tudok neki adni, ha több kell akkor azt élje át nyugodtan mással :D

2018. jún. 24. 12:00
 9/22 anonim ***** válasza:
80%
Szerintemtem is félrelépett, vagy tervezi.
2018. jún. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
73%
Akkor egyezzetek meg, hogy nyitott kapcsolat lesz. Ha egyikőtöket sem zavarja az, hogy mással jár félre.
2018. jún. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!