Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti másképp bántok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti másképp bántok egy vonzó, de foglalt nővel vagy ugyanúgy kedveztek neki sok dologban, mintha szingli lenne?

Figyelt kérdés

Van egy kolléganőm, nem rég tartotta az esküvőjét. Tele van a párjával a közös képeikkel a Facebook, hordja a gyűrűt is, látszik, hogy foglalt. Viszont a férfiak ugyanúgy körülzsongják, ugyanúgy van szinte egy rajongótábora, aki folyton hívja ebédelni és a céges bulikra is ugyanúgy el akarják rángatni, mintha szingli lenne. A háta mögött arról sutyorognak a pasik, hogy milyen k***jó nő, milyen dögös és emellett megfigyelhető az is, hogy neki kedveznek, szívességeket tesznek neki, mintha be akarnának vágódni nála vagy fel akarnák szedni. A nőn nem látszik az érdeklődés, barátságos, de nem kelleti magát és soha, senki felé nem tett olyan megjegyzést, ami erre okot adna. Ami nekem furcsa, mert ha én tudom valakiről, hogy foglalt, már nem vonzó a szemembem annyira és nem teperek úgy, mint aki akar tőle valamit.


Ti hogy vagytok ezzel? Mennyire befolyásol titeket az, ha egy nő foglalt abban, hogy neki kedvezzetek és körüllihegjétek? Csak szerintem nem normális úgy viselkedni, mint aki nincs tudatában a nyilvánvalónak?


2020. szept. 1. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:

A munkám során meg kellett ezt tanulnom kezelni, távolságtartóbb vagyok velük szemben, de a tisztelet részemről alap. De volt ebből is probléma, mert ha egy céges rendezvényre nem hívtam meg egy férjes nőt akkor kikérte magának, hogy ő majd eldönti mihez van kedve.

Olyan is volt hogy az egyik fiatal kolléganővel flörtöltem és odaszólt az egyik házas kollegina hogy neki ilyet soha nem mondtam.

2020. szept. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3%

1.: Melóhelyen nem ismerkedem.

2.: Mindegy, hogy foglalt-e. Ha látom, hogy magára engedne, akkor smúzolok neki. Ha egyértelművé válik, hogy nem lesz semmi, akkor onnantól meg is dögölhet tőlem.

2020. szept. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mindig az kell az embernek akit nem kaphat meg. Ez fordítva még durvább, ha egy nő néz ki magának egy foglalt, boldog férfit akinek még a nője is dögös és belevaló személyiség.

Én maximum akkor adnék figyelmet valakinek aki foglalt, ha annyira az esetem lenne külsőre és belsőre, de akkor sem futnék utána, főleg férfiként. A nők mindig azt szeretik, ha valaki fel tudja kelteni az érdeklődésüket és ők futhatnak.

2020. szept. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A vonzó nokkel mindig kedvesebbek, ha foglalt ha nem. A nok is ugyanez ha jo pasitol van szo, sokkal keszsegesebbek. Ez van. :)
2020. szept. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az egyik beosztottammal vagyok így. Egyszerű, természetes, mégis vonzó és okos lány. Odáig vagyok érte. Külsőre is tetszik, bár nem annyira az esetem, de belsőre hozzá hasonlóval még nem találkoztam. Ha valaha lesz feleségem, olyannak képzelem el, mint őt. Természetesen van párja.


Igyekszem vele nem kivételezni, de nem mindig sikerül. Kicsit hagytam a fejemre nőni. Néha lájtosan flörtölök vele, de a reakcióiból látszik, hogy bár nincs ellenére a dolog, mégsem megy bele a játékba. Tudom, hogy kedvel, de csak mint embert. Ezen kívül minél hamarabb meg akarja szerezni azt a tudást, ami a fejemben van. Kitűnő munkaerő, viszont soha nem lesz az enyém.

2020. szept. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az 1.-vel nem foglalkozom alapból.
2020. szept. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gáspár Keve Balázs ***** válasza:

Én egy helyen dolgoztam párommal, ezért akit én ismertem odament megnézni hogy kit vettem el. Volt aki gratulálni ment, volt aki dícsérni hogy bekötötte a fejemet. Volt aki megjegyezte milyen jó nő neki és nem értette hogy egy magam fajta pasi hogy fogta meg magának. Elmentem a cégtől, azóta is járnak hozzá beszélgetni, 2 okból. Az egyik hogy így velem is valamilyen szintű kapcsolatot tudnak tartani, a másik, hogy nem e dobott még. :) Ritka ha okos és szép nőt meg tud fogni egy okos de semleges kinézetű pasi. És ilyenkor a csodájára járnak aminek örülök.


Csorda szellem egyébként az ha próbálkozik valaki gyűrű ellenére. Hátha nem olyan szoros a kapcsolat hogy érett lenne a házassághoz. - többiek mit gondoltok erről?

2020. szept. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!