Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kommunikáljam le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kommunikáljam le a barátnőmmel azt hogy attól függetlenül, hogy az anyja is tetszik attól őt még ugyanúgy szeretem?

Figyelt kérdés

Most hétvégén mikor barátnőmnél voltam elég furán viselkedett, állandóan egy szál bugyiban volt, volt hogy már azt is levette úgy mászkált össze vissza (persze csak a szobában, az anyja előtt nem) jobban dörgölődött ami tőle azért furcsa mert nem jellemző rá egyáltalán és hát rákérdeztem hogy most akkor ez tulajdonképpen mi? Persze tetszett.

Azt mondta hogy miért nem őt akarom megd*gni, miért az anyját????

Előzményekben egyébként annyit tudni kell, hogy régebben amikor bemutatott engem az anyjának akkor megjegyeztem hogy az anyukája is nagyon tetszik tényleg nagyon fiatalos persze nem előtte hanem amikor kettesben voltunk és csak a szemei kerekedtek ki viszont azóta folyamatosan azt lesi (főleg ha ott ebédelek náluk mert ilyen is van például, vagy csak átmegyek megszerelni valamit, ilyen is) hogy nézem e az anyját teszek e megjegyzést, sőt, egyszer mikor kint voltam az udvaron a konyha ablaka alatt mentem el és azt hallottam, hogy azt kérdezi a barátnőm az anyjától, hogy amúgy tetszek e neki. Mármint én az anyjának. Persze jött a válasz rá hogy ne hülyéskedj már kislányom az anyja lehetnék (amúgy nem igaz mert én 26 vagyok ő 42 de ez mindegy most) szóval a lényeg, hogy ezen kattog állandóan és ma is egyébként folyton azt figyelte hogy hogyan beszélek az anyjával, hogy feláll e rá!! ilyen hasonló hülyeségeket amit megemlítettem neki de még ő sértődött meg.

Az igaz hogy sokszor megemlítem neki hogy az anyukájának jó alakja van meg megérne egy két menetet persze nem ezekkel a szavakkal de azóta teljesen elment az esze, folyton új alsóneműket vásárol, új melltartókat amik teljesen feleslegesek, kérdezgeti tőlem hogy mit szólnék nagy cicikhez kérdem szilikon? azt mondja igen, mondom k*rvára nem, a haját is állandóan igazgatja erősebben sminkel és sejtem mire megy ki a játék de nem tudom hogy kéne elmondjam neki hogy lehetőleg az anyjával ne hagyjon kettesben (persze viccből, eszemben sincs semmi olyan) de ő meg komolyan vette és azóta ezeket csinálja, fölrója nekem hogy bezzeg az anyját én így meg úgy.... mondtam is neki hogy állj, igaz hogy megd*gnám de nem teszem meg mert vele vagyok. Nektek volt már hasonló? Lett belőle családi probléma? Mert azt főleg nem akarom hogy közöttük megromoljon a viszony mert az apjától elváltak már ha jól tudom 3 éve, tehát igazából őt nem is ismerem, de a lényeg hogy ezek után nem lenne jó ha ő köztük is megromolna a viszony.



2020. máj. 10. 18:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
98%
Hát... a kommunikációra és az érzelmi intelligenciára nem ártana rágyúrnod.
2020. máj. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
97%
Két ekkora iq lightot, mint ti...
2020. máj. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%
Hát tudod, én már ki is vágtalak volna.
2020. máj. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
A félreértések elkerülése végett egyébként azt nem neki mondtam hogy megd*gnám az anyját hanem nektek mondom, ha félreértenétek. Neki nem mondtam ki ilyen konkrétan, csak utaltam rá.
2020. máj. 10. 18:53
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak téged megbántani,de talán nem vagy elég érett egy felnőtt kapcsolathoz. Én azt gondolom, hogy ilyet a barátnődnek más nőről sem illik mondani, nemhogy az anyjáról.Beszéld ki a haverjaiddal az ilyen dolgokat.

Én konkrétan már kivágtalak volna ilyen megjegyzések után,mert számomra, mint nő megalázó, és tisztelet, ha anyámról van szó, ha másról. Másrészt, elég beteges dolog a bnőd anyját stírölni....

2020. máj. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
*tiszteletlen.
2020. máj. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Édesistenem..😂😂😂
2020. máj. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
95%

Ekkora balekot te jó ég, és még neked áll fejjebb?!!

A csaj helyében én is kivágtalak volna már rég, nem hogy még én verjem magam, hogy ugye jobban tetszek anyunál? Teljesen jogos lenne, ha a csaj kidobna téged. Nem mondunk olyat a párunknak, hogy az anyja/apja mennyire jó nő/pasi, nagyon max gondolunk, de eleve nem értem, hogy a párod anyjára miért kell nőként tekinteni. Én sose tudtam egyik párom apjára sem férfiként tekinteni, csak mint egy szülőre, attól függetlenül hogy mennyire volt fiatalos.

Jézusom milyen fura emberek vannak...

2020. máj. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
De miért kell neki meztelenül rohangálni a lakásban? Azóta nem feküdtetek le vagy miért? Valahogy nem kerek a történet. Szerintem te csak fantiáziálsz kisöcsém.
2020. máj. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Most miért beteges? Mármint komolyan kérdezem. Teljesen természetes hogy a férfi megnéz egy jó nőt tök mindegy hogy az most a párod anyja vagy egy random csaj az utcán vagy a barátnőd barátnője, mindegy. Ha jó nő és ez egy kész tény akkor nem tartom magamban. Különben is inkább lássa azt hogy nem kertelek hanem megmondom telibe hogy én hogy nézek az anyjára és hogy nagyon csinos nagyon szép minthogy megcsaljam vele.
2020. máj. 10. 19:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!