Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem jön össze a lányokka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön össze a lányokkal semmi?

Figyelt kérdés

Nem akartam kiírni ezt a kérdést, de most hogy én sem értem mi van szükségesnek látom.

Szóval dióhéjban valamiért nem jön össze egy kapcsolat hogy ugy mondjam, pedig legtöbbször tiszta vicces vagyok(sokan mondták már) meg minden dolog megvan, de van olyan hogy egy lánnyal beszélek rengeteget nevetünk meg minden, egymásik fiú pedig 1 nap alatt megszerzi

Mit ronthatok el?

Vagy egyszerűen ronda vagyok?...

Mondta már 1-2 lány hogy neked hogyhogy nincs barátnőd igy csodálkozva, meg hogy sok lánynak tetszel de..nemtudom


2010. aug. 5. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
be braveheart
2010. aug. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe az egyik kérdésemet:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Nagyon hasonló a helyzet...:/

2010. aug. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem tűnsz valami határozott embernek... talán ezért. beszélgetsz velük az jó, de szoktál bókolni, utalni rá hogy tetszik neked mint nő, stb?
2010. aug. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe ezt a könyvet (angol nyelvű): *****


Bár ez a 10-es csajok felszedésére (nem elcsábítására) van kihegyezve, de ha elolvasod, tiszta képed lesz arról, hogy mit kéne másképp csinálnod, mi az, ami vonzóvá tesz.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. aug. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hány éves vagy és hány évesekkel mész el randira?
2010. aug. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok, hát lehet az a gond hogy nem merek rá utalni
2010. aug. 5. 23:12
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem meg 1-2 fiú mondta hogy jól nézek ki, hogyhogy nincs barátom... meg ilyenek. énis 15 vagyok, néha elmegyek egy egy fiúval moziba, vagy ilyesmi, de én nem érzem úgy hogy valami van, és látszik rajta hogy ideges, akkor nem akarok semmit eröltetni.
2010. aug. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy lány vagy szexuálisan vonzónak talál, vagy barátságosnak. Valószínűleg az lehet a gond, hogy Te is inkább csak barátkozol.


De egyébként 15 évesen ezen még nem kell annyira lovagolni. Ennyi idősen egy kapcsolat sem ugyanaz, mint egy érett pár esetében...

2010. aug. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!