Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éltetek már együtt külföldi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éltetek már együtt külföldi állampolgárral akár külföldön , akár itthon?

Figyelt kérdés

Milyen nemzetiségűvel?

Mik voltak a tapasztalataitok?

Mi az ami jó volt ,mi az ami nem?


A nemeteket is írjátok oda légyszíves.

Akkor is írhatsz, ha jelenleg is ilyen kapcsolatban vagy!



2020. szept. 4. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Egy orosz pasival éltem együtt 1 évig itt Magyarországon. Hát eléggé kijöttek a kulturális különbségek is, a többi probléma viszont szerintem a személyiségünkből, neveltetésünkből adódott. Tetszett, hogy viszonylag gyorsan történt minden, összeköltözés, minél több időt töltsünk együtt, stb., mivel már nagyon szerettem volna valakit, és nem akartam sokat tökölni a dolgokkal. Ez mind szép és jó, túl szép, hogy igaz legyen, és hát nem is volt az. Náluk mindig csak a szépet és a jót említik, a problémákról nem szokás beszélni, pedig sokkal jobb lenne még azelőtt, mielőtt egy csúnya szakításhoz vezetnek. Sokat adnak a látszatra. Ezenkívül baromi sokat dolgoznak, inkább fizetnek 2x annyit az albérletért, hogy felvághassanak vele, mintsem kivegyenek egy olyat, ahonnan 10 perccel többet kell utazni a munkába, viszont csak feleannyiba kerül, így másra szinte alig marad idejük, és nehéz olyan közös programot szervezni, amikor is teljesen el tudják engedni ezt a dolgot, és más dolgokra gondolnak. Több ismerősömnél is láttam olyat, hogy a nő szinte mindig ott van velük, bármit is csinálnak épp, ami egyrészt romantikusnak hangzik, másrészt viszont baromi unalmas, miért őrizzem a másikat, miközben számítógépezik pl., ha amellett úgysem tud épp velem foglalkozni? Szóval van náluk jó pár furcsaság.
2020. szept. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
37%
Fajkeveredés?
2020. szept. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
74%

Amerikai a felesegem.

Vannak kulturalis kulonbsegek amik engem nem zavarnak.

Nem olyan durva a kulonbseg mint pl kereszteny es muszlim kozt vagy fekete es feher ember kozt.


Felesegemnek nagyon fontos a lakberendezes amit szerintem meg tulzasba visz es az amerikaiak ezerrel nyomatjak a klimat.

Nem viccelek, en nyaron is idonkent pulcsiban vagyok itthon.

De vegulis nem olyan dolgok ezek amikkel nem lehet egyutt elni.

2020. szept. 14. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!