Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Magyar állampolgár külföldi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar állampolgár külföldi állampolgárral milyen feltételek mellett tud házasságot kötni Tunéziában?

Figyelt kérdés
Házasságkötésre készülök Tunéziában algériai párommal. A rendelkezésre álló információk meglehetősen kevesek, vagy ellentmondóak egymással. Azzal nagyjából tisztában vagyok hogy milyen okmányokra és okiratokra van szükségem, azt is tudom, hogy felül kell hitelesíttetnem ezeket, valamint hiteles fordíttatást kérnem, de szívesen venném olyanok tanácsát akik már ezt az utat végig járták és kiegészítő információval tudnak segíteni. (És igen, jól végig gondoltam!)

#házasságkötés külföldön #házasságkötés Tunéziában #magyar-arab házasságkötés
2019. máj. 14. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ŐSZINTÉN!!!


Ezt, itt, szerinted, ki a fene fogja tudni?


[link]


A tunéziai nagykövetséget és a magyar külügyminisztériumot keresd! Az arab meg keresse az algériai követséget!

2019. máj. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagykövetség és ottani hivatalok, mas informacioban nem szabad bizni, mert ezek evrol evre kepesek valtozni.
2019. máj. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tudom, hogy kevés a lehetőség arra, hogy bárki is tudná a kérdésemre a választ, csak bíztam abban, hogy ha valaki ezen a procedúrán már keresztül esett, megosztja velem tapasztalatát. Hivatali forrásokat már felkerestem és persze továbbra is "zaklatni" fogom őket.
2019. máj. 15. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!