Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, lányok ti egy alkalomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, lányok ti egy alkalommal kielégítenétek a párotok, hogy ő nem csinál semmit nektek?

Figyelt kérdés
A feleségem nem képes egyszer sem úgy hozzám nyúlni, hogy én ne csináljak vele semmit. Egyébként meg terhes. Nem értem, hogy akkor miért nem lenne jó neki úgy. Amúgyis fél a szextől terhesen aztán hozzám nem képes hozzám nyúlni, de azért azokat meg elvárja, hogy én csináljak neki dolgokat. Kényeztessem el. Ugorjak neki dolgokért, vakarjam meg a hátát. Már a f@@zom tele van az ilyen ostoba nőkkel akik csak magukra képesek gondolni.

2020. szept. 5. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Csóri gyerek..
2020. szept. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Ha a fszod tele van, akkor minek csináltál gyereket?

Nem, nem csinálok semmit, ha nem kölcsönös!

Mondjuk én terhesség alatt is szexeltem, de ha az aktushoz nem volt kedvem, akkor ha ő nem dolgozik rajtam, akkor én se.

2020. szept. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Egy ujabb gyerek lesz degeneralt apaval megaldva
2020. szept. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

Amíg a leírást nem láttam, azt mondtam volna, hogy igen. Mondjuk ehhez hozzátartozik, hogy eddig egy barátom sem várta el, hogy csak ő legyen kényeztetve, és a hozzáállásuk sem hasonlított a tiédre, így nagyon szívesen tettem, mert nekik jól esett, emiatt nekem is. De mellette meg voltam becsülve emberként, nem pedig szinte szexuális segédeszközként/rabszolgaként emlegetve.


Ha elvárnák, valószínűleg én sem szívesen csinálnék semmit egyoldalúan, de még kölcsönösen sem, főleg, ha a másik ekkora tuskó, lehetnél akármekkora nagy kan. Mondjuk már gyereket sem csináltam volna azt hiszem ilyen emberrel.


Bár elég nagy az esély arra, hogy ez egy provokatív kamukérdés, mert egy kicsit túltoltad, és bízom benne, hogy a valóságban ennél értelmesebbek a férfiak.

2020. szept. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

Előre sajnálom a gyereket.

Te törődsz csak saját magaddal, nem a nő.

2020. szept. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
A nő a szexben önző, te meg az életben. Melyik rosszabb?
2020. szept. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Valószínűleg igazatok lehet abban, hogy "kanos" vagyok de azért vissza tekintve az elmúlt évekre volt rá példa, hogy csak én csináltam neki nem is egyszer.

De végülis hagyjuk a francba a kérdést. Valszeg igazatok lehet végülis csak a válaszokra voltam kíváncsi.

2020. szept. 5. 23:14
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze,hogy csinálnám.Azért csinálom,mert jól esik nekem is neki is.Ha terhes lennék,és nem lehetne szex,simán kényeztetném,nem várnám el,hogy kínlódjon.
2020. szept. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
Leostobazod a leendo gyereked anyjat, te szerencsetlen kanos osztonleny.
2020. szept. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
34%
Nem. Minimum a kölcsönösség.
2020. szept. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!