Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, csupán szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, csupán szexuális természetű kapcsolatot is csak szép/vékony lányokkal szeretne a többségetek?

Figyelt kérdés

Tehát nem "barátság extrákkal" kapcsolattól beszélek, mert igazából csak a második felét igényelném, de nem igazán találok rá partnert, aminek szerintem az az oka, hogy kövér vagyok(mielőtt még jönne, hogy "fogyjak le",folyamatban,de addig is elég frusztráló, mert vannak igényeim), és abszolút nem szép.


Aki ennek ellenére szóba jöhetett volna, annak pedig vagy az nem tetszett, hogy nem érdekel komolyabb kapcsolat, vagy az, hogy viszonylag "monogám" módon képzelem el ezt az egészet, mert nem szeretnék semmilyen nyavaját összeszedni, az orális szex pedig fontos szempont nekem, így az óvszer nem megoldás mindenre.


A másik nagy akadály, amitől mondhatni kétszínű vagyok, hogy olyan embert kerestem mindig, aki azért vonzó számomra, és képes beindítani, ennek ellenére én ezt nem tudom nyújtani, és ezzel tisztában is vagyok.


Van valami esély, hogy ilyen -valoszinuleg túl magas- elvárásokkal találjak erre partnert huszonéves férfiak körében? Vagy nem valószínű, hogy lefeküdnétek valakivel, aki egyébként nem tetszik.


Illetve ha van rá esély,neten kívül hogyan érdemes ezt keresni,mert a net nem jött be?


2020. szept. 6. 09:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha működik a kémia akkor és tetszik a szememnek amit látok, akkor nem érdekel mennyit mutat a centi vagy hány kiló. A mostani párom volt sportoló, 172cm mellé 70-75kg, ami nem tűnik kevésnek, de számomra tökéletes. Az arányok stimmelnek, lábai szépek, feneke kerek, dereka 70cm és mellei...., nem kifejezetten az ideálom, de összességében nagyon rendben van.
2020. szept. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kérdés, mennyi a cm/kg...
2020. szept. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
25%
Nekem eleve nem a csontsovány nők az ideálom. Tudod, veletek nőkkel ellentétben nekünk férfiaknak nem mindig pont ugyanazok a nők tetszenek. Szintén veletek ellentétben nekünk a személyiség fontosabb, mint a külső, tehát ha kapcsolatra nem találsz pasit, az nem azért van, mert kövér vagy.
2020. szept. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Elég nagy tulsulyrol beszélünk, de a fő kérdés igazából nem is feltétlenül a súlyom, azzal tisztában vagyok, hogy gond van (30kg)


Mint mondtam,csak a testiség érdekel most, kapcsolati céllal talalnék párt, de mindössze 2 4eves kapcsolat után most egyáltalán nem vágyom most érzelmekre. Így felesleges lenne, hogy a másik személyiségével foglalkozzak, egy kapcsolat esetén,vagy egy "barátság extrákkal" felállás esetén nyilván nekem is mások a preferenciáim, mint így.

2020. szept. 6. 10:24
 5/13 anonim ***** válasza:
22%

Nem mindegy, hogy az a 30+,160 vagy 180 cm-hez van...

Aztán még ott van a mell méret is...

😂

2020. szept. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
teljesen mindegy, hogy 30 kiló felesleged a 180 centis ideális súlyodhoz van e, és 105 kiló vagy, vagy 150 centihez vagy 70 kiló..:) De továbbra sem a testsúlyom a fő kérdés egyébként, vannak ott egyéb tényezők is, nem az alakomról szeretnék visszajelzést, azzal köszönöm szépen, teljesen tisztában vagyok, ennél tovább felesleges taglalni a kérdés szempontjából.
2020. szept. 6. 10:40
 7/13 anonim ***** válasza:
38%

3-mas, ez mekkora hazugság...

Fogalmazzunk inkább úgy, hogy a férfiak többsége bárkivel lefekszik szinte, akin lyuk van, mert ennyire igènytelen és gyenge, aztán simán csapja a szelet olyannak, vagy meg is csalja vele (ha módja van rá), aki idő közben jobban megtetszik. De ha nincs mód megcsalni az állandót, akkor is mennek a megalázó kritikák, megjegyzések a másik külsejére, ahelyett, hogy szakítana inkàbb, ès hagynà, hogy a nő olyat találjon, aki megbecsüli.

Ezeket el lehetne kerülni, ha a férfiak is igènyesebben válogatnának, és csak olyannal jönnének össze, akihez vonzódnak, nem olyannal, aki jobb híján akad.

2020. szept. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerinted mindegy, szerintem nem. Hagyjuk.

Nekem például simán bejön tartósra egy 175 cm, 100 kg, aránylag nagy cicikkel, de egy 155 cm, 80 kg, pici cicikkel nem...

:)))

2020. szept. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
31%
Kérdező, ha a 7-esre hallgatsz, és te is ilyen megkeseredett férfigyűlölő leszel, akkor soványan sem fog kitartani melletted egy férfi sem.
2020. szept. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#8 csodás, most már tudom neked milyen nők tetszenek, de azt még mindig nem, hogy a huszonéves férfiak mennyire "vevők" arra, hogy viszonylag "monogám" módon kizárólag szexkapcsolatban legyenek akár túlsúlyos nővel?


Mert normális kapcsolat esetén tudom, hogy rengetegszer nem akadály a túlsúly, viszont szexkapcsolatnál ez a 3 probléma merült fel mindig, és engem az érdekel, nem egy párkapcsolat.

2020. szept. 6. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!