Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kidobtam a barátom és utána...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kidobtam a barátom és utána elhízott?

Figyelt kérdés
Évek óta jártunk, mindig nagyon jó teste volt. Izmos, jóképű pasi volt. A minap összetalálkoztunk és nagyon elhízott, az izmai is eltűntek. Nagyon rosszul néz ki mióta “szakítottunk”. Ennyire megviselte volna a szakítás?
2020. szept. 8. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Vagy csak talált valakit aki önmagáért szereti és nem kell játszania többet a kigyúrt díszkant.
2020. szept. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyedül van.
2020. szept. 8. 17:13
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem feltétlenül. Lehet, hogy bánatában evett, de lehet új munkája, ami miatt már nem ér rá edzeni, a párja jól főz, és szívesen esznek nagyokat.
2020. szept. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Örömében azóta eszik eszik csak eszik...
2020. szept. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

Lehet nincs összefüggés a kettő között. Mármint a szakításotok és az elhízása között.


Én is találkoztam már olyan régi "ismerőssel" (barátnő, vagy csaj akivel volt köztünk valami), aki vagy vékonyból lett elhízott, de olyannal is, aki húsosabból fogyott le vékony alkatúra.

2020. szept. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
Lehetséges, hogy benne van...
2020. szept. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
17%
Ha a szakítás előtt nem hízott el, akkor bizony a szakítás után hízott el, de ha erre nem vagy képes magadtól rájönni, akkor érdemes orvoshoz fordulnod, mert komoly mentális problémákra utalhat ha nem tudod hogy az események az időben milyen sorrendbe következtek be.
2020. szept. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!