Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkereső alkalmazásokon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső alkalmazásokon férfiaknak mennyi egyezése van, illetve mennyi randi vagy bármilyen kapcsolat jön össze?

Figyelt kérdés

Nekem nőként több száz egyezésem van, tudok miből válogatni bőven, viszont tudom és itt is olvasom, hogy a pasiknak napi pár egyezésük van, még a 'legmenőbbnek' sincs annyi mint egy átlag csajnak.

Aki férfiként használ ilyen alkalmazást az leírná a tapasztalatait, köszi 😊



2020. szept. 8. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Szépen polirozott egód van, ügyes vagy, köszönjük h megosztottad velünk. Aztán kapcsolatra alkalmas vagy-e drága?
2020. szept. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Az a helyzet, hogy az egyezés, a mibenlétéből következően, 1-1 kapcsolat. Tehát összességében ugyanannyi férfi egyezés van, mint női.


Az már más kérdés, hogy a lányok általában komoly kapcsolatot keresnek, míg a társkeresők tele vannak alkalmi kapcsolatot kereső férfiakkal. Az ilyen egyezésekkel a nők sincsenek kisegítve.

2020. szept. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy neked nőként több száz egyezésed van. Hisz a férfiak mindenkit jobbra húznak, ha egy olyan képed lett volna kint amin zacskó van a fejeden még akkor is ennyi egyezésed lenne.
2020. szept. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Volt már? :D

Igaz, ez USA, de kb ugyanez lehet mindenhol...


[link]

2020. szept. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, ha az jött le hogy polírozom magam
2020. szept. 8. 20:54
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

9 év alatt egy sem. Nos? Mit gondolsz? Pedig adok magamra, csak nem vagyok jóképű, ennyi... :/

29/F

2020. szept. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%
Én csak heti egy csajt tudok megdugni a tinderről, de van, hogy egy-egy hét kimarad. Szóval tényleg nagyon nehéz ott férfiként.
2020. szept. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Havi 1 max.


Sajnos nem vagyok jóképű, ahhoz h az legyek plasztikai sebész kéne meg pár millió

2020. szept. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!