Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy céges bulin eléggé letört...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy céges bulin eléggé letört hangulatban voltam egy fiú miatt, és az egyik férfi kollégám elkezdett vigasztalni, de úgy, hogy közben szorongatta a kezemet, úgy magyarázott, sokat bókolt, stb, de már nem volt teljesen józan, ezt mire vegyem? 25/N

Figyelt kérdés
Mondogatta, hogy higyjem el, hogy nagyon különleges vagyok, és egyébként is egy élmény velem beszélgetni, meg ilyenek..Nagyon helyes férfi, és én úgy éreztem, hogy ez több volt puszta vigasztalásnál, de nem tudom.. lehet, hogy csak bátorítani akart. Ráadásul idősebb mint én, 34, és tudom róla, hogy van felesége. Lehet, hogy ez csak ilyen gondoskodó "apai" vigasztalás volt, vagy lehet több is?
2015. okt. 15. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Apai vígasztalás...:D Majd amikor nyögdécselsz alatta, akkor is ezt mond. :D Szénné akar hágni.
2015. okt. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jesszus... te egy 34 éves vigasztalására azt mondod, hogy "apai"??? :O :O :O


Akkor te még gyerek vagy 25 évesen? Nos, ezt te tudod, nem én!


Egyébként egyszerűen csak vigasztalt, próbált jobb kedvre deríteni téged, ezt nem kell túlkomplikálni!!

2015. okt. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet több is, csak az asszony meg ne tudja!
2015. okt. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!