Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztetek már úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már úgy, hogy egyszerre vonz és taszít titeket valaki?

Figyelt kérdés
Mi történt végül? Hogyan döntöttetek egy ilyen helyzetben?
2020. szept. 9. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Igen: engem az olyan nők, akik dominánsak, ilyen érzést keltenek több esetben. Semmi nem történt, mindig elválnak az útjaink, sosem közeledünk egymáshoz, mert általában ezek ilyen képzéseken, vagy munkából adódó "kapcsolatok".
2020. szept. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Igen. A plátoi szerelem ilyen. Egyszerre imádod ès gyűlölöd, ráadásul mindkettőt teljes szîvedből
2020. szept. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Hagytam, hogy elenyésszen az érzés, szerencsére (utólag) nem kellettem soha az ilyen megosztó személyiségű figuráknak.
2020. szept. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
Nem volt velem ilyen.
2020. szept. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%
Éreztem.
2020. szept. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és majdnem megbolondultam. Találkoztam egy olyan nővel, aki külsőleg, korban, körülményeket tekinte pontosan az álmom volt, de a flegma stílusa az kibírhatatlan. Ha vele voltam, akkor menekültem, ha nem voltam vele, akkor hiányzott. Imádtam és gyűlöltem egyszerre. Legszívesebben a lába elé tettem volna a szívemet, miközben szétverem a hülye fejét egy kalapáccsal. ( Nyugi, nem vagyok paszichopata, a dolgot képletesen kell érteni.) Amikor kezdtem belátni, hogy tönkre fogok menni ebben, akkor megszakítottam vele minden kapcsolatot.
2020. szept. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az exem volt ilyen. Talán 3 hónapot voltam vele, külsőre nagyon nem tetszett viszont iszonyúan vonzott szexuálisan, sokat szexeltünk, de végül szakítottam vele.
2020. szept. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pont ilyen nem, de volt egy nagyon erős testi-lelki vonzalom. Közben viszont volt egy olyan érzésem, hogy valami nincs rendben vele. Sajnos nem hallgattam rá. Belementem, úgy tűnt nagy az összhang, minden jó volt, a szex meg nem lehetett volna tökéletesebb. De beteg ember volt, nagyon durván. Mire rájöttem, már annyi kárt okozott, hogy évekig tartott, mire kihevertem.
2020. szept. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én most pont ilyen helyzetben vagyok de nincs köztünk semmi az íráson kívül mert kifogásokat keresek ha találkozni kellene.

Külsőre nem jön be, de maga a személyisége brutálisan bejön. Ő szerelmes belém de szerintem én nem mert tartok a korkülönbségtől is ami közöttünk van és nagyon nem tudom mi tévő legyek vele kapcsolatban. Ha nem keres egész nap akkor duzzogok.

2020. szept. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!