Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mennyi alkoholt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mennyi alkoholt isztok egy átlagos napon és 1 héten összesen? Változik valamit a mennyiség, ha szinglik vagytok vagy ha kapcsolatban éltek?

Figyelt kérdés

2020. szept. 13. 09:51
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:
100%

Az àtlagom olyan 5-6négycentes magassàgàba esik.

Ez heti szinten olyan 1,5 liter töményre jön ki.


Igen, bevallottan alkesz vagyok.

Igazàból mindig azt hazudom magamnak, h egy kiegyensúlyozott kapcsolat mellett kevesebb lesz, de nem így van.

2020. szept. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan nullát.


Ha van társaság és elmegyünk ide-oda akkor lehet iszok pár koktélt vagy valami hasonló, de ez nem fordul elő minden héten.

2020. szept. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Úgy látom Balázska mellett van még alkoholista itt az oldalon. Ennyi ivással soha nem lesz barátnőd, legalábbis jóérzésű embernek kizáró okot jelent.
2020. szept. 13. 10:04
 4/11 Noren1989 ***** válasza:
Hogyne lenne, nem àllítottam, h nincs. A magànéletemért ne aggódj,egy ideje én sem teszem.
2020. szept. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én szeretek piázni, de nagyon durva a másnap. Szóval havonta maximum egyszer iszom, de akkor is igyszekszem mértékkel. Legutóbb 2 rövid, 3sör volt. Az előtt mondjuk odavertem, vagy 0,5L tömény meg kb 8-10 sör, meg 1 üveg bor. De ez egész napos, strandolós, haveros buli volt. Kb 12óra hosszára oszlott el ennyi pia.
2020. szept. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%

Semennyit. Huszonpár évesen nagy bulizós, piálós, csajozós srác voltam, de volt egy hirtelen váltásom, amikor rájöttem ebből nem nyerek semmi hosszú távú tartós értéket, örömöt, ezért abbahagytam. Már 2,5 éve nem ittam. Olyan barátnőt keresek, aki szintén vagy nem iszik, vagy csak alkalmakkor keveset, vagy mértékletesen iszik, pl egy este (mármint összejövetelek estéin, nem otthon minden nap) 1-2 sört.


25 felett már gáznak és éretlennek tartom, amikor valaki bebaszós bulikra, összejövetelekre jár, ahol a mértéktelen vedelés a cél. És mondom, nem fölényeskedek, hogy én már nem iszom alkoholt. A legjobb barátaim is velem egy társaságban megisznak 2-3-4 sört egy este (ritkán, havi néhányszor, amikor találkozunk) és ezzel ugyanúgy nincs semmi bajom. Én nem akarom őket rábeszélni hogy ne igyanak, ők sem engem arra, hogy igyak.


26/F

2020. szept. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%

Nem iszok.Pont a minap röhögtünk jót a párommal.A nyár elején vettem dobozos söröket,mert felújítás volt,és jöttek dolgozni.Azota a hűtőben volt az a maradék 8sör.Fater nem iszik,öcsém borozik.Végül az ide oda pakolgatást megunva átadtuk a szomszédnak.

Mondtam a páromnak:Jó lenne már egyszer berúgni,csak nem tudom hogy.Azt mondja lehet vénássan kéne beadni,vagy a seggembe beöntést csinálni!

Na ezen röhögtünk,és hogy ránkrohad a sör.

2020. szept. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%

Hallgatom mi volt az a válaszomban, ami lepontozást érdemelt.


6-os

2020. szept. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ritkán iszom.

Nincs különbség kapcsolat és nem kapcsolat közt.

2020. szept. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Amióta gyógyszert szedek, nem nagyon merek inni. Egy két sör időnként befigyelt azelőtt. :D
2020. szept. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!