Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Öszintén és komolyan kérdezem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öszintén és komolyan kérdezem, van olyan nő aki nem fekszik össze bárkivel? Aki kibir 2-3 hónapnál többet is szerető vagy alakalmi kapcsolat nélkül?

Figyelt kérdés
És mit várnak valójában a nők amikor közlik, hogy öszinte megbizható, szerető társat keresnek, mert azt az elöző alkalmi partnereitől nem kapta meg. ( konkrét példa 50+ nő, akinek 3 pasija volt ebbe az évben , de csak kihasználták, de most igazi társat akar...mert nem jó neki ez. A partnerek, egy kamionos, egy nős fiatal, és egy vén pin@vadász) Vagy én vagyok a hülye hogy nem dugom oda, ahová mindenki más? És undoritónak tartom az ilyen nőket.

2019. nov. 23. 16:44
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
98%

Nehéz lesz szűz lányt találnod. :D

Érzelmekről hallottál már? Vagy amúgy neked kötelező vele lefeküdnöd?

2019. nov. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
11%
A csúnyák 😂
2019. nov. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

#1 az a baj hogy én igen, ezek a nők viszont nem.

Nem , avlóban nem kötelező lefeküdnöm velük. Nem is fogok.

És nem csak szűz lánnyal akarok lefeküdni, de az aki nem bir ki 2-3 hónapot, vagy ilyen életvitel mellett akar komoly kapcsolatot az számomra elfogadhatatlan.

Van közép út a két véglet között. De az a baj , hogy úgy tűnik csak az én fejembe. Mert egyre jobban tapasztalaom, hogy egy nő vagy szűz, vagy állandóan szexel.

2019. nov. 23. 16:58
 4/28 anonim ***** válasza:
95%
Röhej, hogy a pasik fele azért rinyál, mert nem fekszik le vele senki, a másik, meg hogy minden nő válogatás nélkül mindenkivel. Hiba van a rendszerben!
2019. nov. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
98%
Van még ilyen. Egyáltalán nem vagyok csúnya, és mégsem voltam évek óta szexuális kapcsolatban, azért, mert vagy abszolút nem ismerkedtem, vagy nem passzoltunk egymáshoz a másikkal, és mindig vannak jelentkezők.
2019. nov. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy léteznek ilyenek, nagyon sok. Más kérdés hogy azokat a nőket milyen jelzőkkel szoktátok illetni, akik egy ideig nem szexelnek. Mondjuk nem tudom egy házas nő miért annyira tiszteletreméltó, amikor ő elvileg sokkal gyakrabban szexel. Ja, tudom már, ő meg ürítőtartály. Minden rossz, amit egy nő tehet szexuális értelemben. Mondjuk, a férfiakra is mindent mondanak. Vannak akik imádnak minősíteni másokat:)
2019. nov. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Ja, igen, amit a 6-os mond, az igaz, hogy ha tudok várni a megfelelőre és párkapcsolatban szeretném megélni a szexet, akkor ezért bántanak, meg rámfogják, hogy biztos jégcsap vagyok, pedig nagyon nem. :-) (5)
2019. nov. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
98%
Kb. 2 pasi áll sorba azért, hogy lefeküdjek vele és mégsem teszem. 9 hónapja nem szexeltem, előtte 1,5 évig nem szexeltem. Érzelmek nélkül nem olyan jó a szex és nehezen nyílok meg annyira, hogy a lábamat is széttegyem.
2019. nov. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
98%

Ha 3 kapcsolata volt (amiben szex is volt), akkor simán kibírhatta 2-3 hónapig szex nélkül. Egyrészt azt nem tudjuk, hogy az elsővel mikor kezdődött, mert az lehet, hogy múlt évtől alakult.

Amúgy annyira tipikus... legyen érintetlen, de velem meg feküdjön le azonnal...

Akkor ne dugd "oda, ahová mindenki más!" Most, hogy erről kiírtál kérdést, és megállapítottad, hogy nem nyúlsz ilyen nőkhöz, jobb lesz neked? :D

2019. nov. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
#5-6-7-8 ti miért vagytok így, mi az ami visszatart benneteket?
2019. nov. 23. 17:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!